Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A sok kávétól tényleg nőhet a...

A sok kávétól tényleg nőhet a péniszem?

Figyelt kérdés
Vannak osztálytársaim, akiknek nagy (19-20-21 cm) a péniszük. Vannak vagy 8-an 9-en ilyen nagy mérettel, és szinte mindegyikük napi 2-3 kávét megiszik. A közhiedelemmel ellentétben a 9-ből 4 fecskét hord, és nem boxert és így is ilyen hatalmas a farkuk. Így hát szerintetek nekem is lehet ilyen nagy farkam? Ha hat, akkor csak a kávé hat, vagy más koffein tartalmú italok is? Akkor jó erre az energiaital is? Előre is köszönöm a válaszokat! 18/f

2014. dec. 27. 17:00
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Azért jó, hogy ennyire vágod.. Apjának mekkora? És az ő tesójának? Na és a kutya?
2014. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Apjáét nem tudom, csak azt, hogy nagyon nyílt család, van még két lánytesója is és a fiuk a fiukkal, lányok a lányokkal mindent megbeszélnek.
2014. dec. 28. 23:03
 23/24 anonim ***** válasza:
Huhú. Ha a kávétól nőne nekem már három méteres lenne.
2014. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
A 21 cm hatalmasnak számít?
2015. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!