Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Pattanás zsirmiri...

Mi lehet ez? Pattanás zsirmirigy vagy mi?

Figyelt kérdés
A péniszem tövénél egy pattanás szerű de attol nagyobb dudor jelent meg, puha kicsit érzékeny. Megpróbáltam kinyomni de semmi. Bőr alatt van és bőrrel együtt mozog. Lehet hogy zsírmirigy? Tegnap jelent meg. 15/f

2014. dec. 27. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egy sima pattanás. Majd valószínűleg magától is elmúlik, de egy pár napig inkább ne piszkáld, mert csak elfertőzöd! Ha nem múlik el, mutasd meg bőrgyógyásznak!
2014. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit piszkáltam de utána lefertőtlenitettem.
2014. dec. 27. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is néha jelennek meg ilyenek a herezacskómon, olyan 3-4 db. Nehéz őket kinyomni. A péniszem tövénél más zsírmirigyek vannak, van belőlük elég sok, könnyű őket konyomni.
2014. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam tűvel kiszúrni de nem sikerült, elkezdett vérezni és inkább abbahagytam. Hogyan tudnám egyszerűen kinyomni? Elég fájdalmas és hiába nyomkodom nem sikerül kinyomni.
2014. dec. 27. 23:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld ha nagyon nem megy, hagyjad, majd eltűnik. Ha kisebesedik elfertőződhet vagy még rosszabb lesz.
2014. dec. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hagyd,majd elmulik magátol az
2014. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!