Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanásos lett a homlokom,...

Pattanásos lett a homlokom, és már csak egy hét van a szalagavatóig. Valamivel el lehet tüntetni a kis patikat? (18/F)

Figyelt kérdés
Van valami krém vagy bármi ami ilyen rövid időn belül hatásos?

2014. dec. 8. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Arcszesszel minden nap reggel és este kend be őket. Nem vicc, tényleg beválik.

Tehát alapos arcmosás arcszesz és 3-4nap alatt elmúlnak majd

2014. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen rövid időn belül csak a kozmetikus segithet.

Nem kell szégyenkezni,oda járnak fiuk is .

2014. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Teafaolaj, de csak a pattanásokra tegyél, mert nagyon szárítja a bőrt. Vagy Alksebor kenőcs. Nekem ezek segítettek.
2014. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Ilyen gyorsan nem hiszem, hogy el lehet tüntetni őket. Viszont nagyon fontos, hogy ne gyötörd, nyomkodd őket, mert ettől csak még csúnyább lesz! Tisztaság, fertőtlenítés és tényleg millió gyógynövény, de ne nyomkodd! Sajnos, ez saját tapasztalat.
2014. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keresd a Clearasil-termékcsaládot a drogériákban! Ez egy német termékcsalád, még a '90-es évekből sokan ismerhetjük. Én ezt használtam anno tinikoromban, teljesen jó, kifejezetten fiataloknak csinált kozmetikai cucc! Legutóbb a Müller-drogériában kaptam belőle mélytisztító gélt, nem a legolcsóbb, de elég ideig kitart, ráadásul nagyon hatékony, és gyorsan hat, ezért is ajánlom figyelmedbe! :)
2014. dec. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!