Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok! Idősebbek és fiatalok!...

Srácok! Idősebbek és fiatalok! Milyen alsónadrágot, fürdőnadrágot hordtok? Fecskét vagy boxert (sztrecs vagy sima) Melyik egészségesebb? és merre fordítjátok a farkatok? (balra, le, fel, jobra)

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Laza boxer,és arra fordul amerre testszik neki .
2014. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszabb furdonadragot hordok, és feszülős boxert, a farkamrol meg csak privátban beszélek, az külön dolog...
2014. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ja és 15 f vagyok ( 2-es)
2014. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Alsónadrágként és fürdőnadrágként is csak fecskét hordok. Nem tudom, melyik az egészségesebb, mindenki mond mindent, számomra ez a kényelmes, a boxert próbáltam, de nem jött be, nagyon kényelmetlen volt. Lefelé szoktam, más irányban nem marad meg, mindig lefelé csúszik.

19/F

2014. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig próbáltam a mai trendnek megfelelni, de egyszerűen a boxert én sem bírtam az előző hozzászólóhoz hasonlóan. Kényelmetlen volt, főleg bringázásnál. Így vissza kellett váltanom a fecskére, persze a mostani fazonra. Fürdőnadrágban a boxer típust szoktam hordani általában, de idén vettem abból is egy fecske típust.

De mindegyik egészséges,ha nem túl szűk. Mindenkinek más jön be, talán alkati kérdés is.

Hogy hogyan van benne? Általában lefelé lóg, ha merev, akkor felfelé v. bal oldalt.

2015. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Alsóban vegyesen hordok, de pl. futáshoz, sporthoz jobb a szoros boxer vagy a fecske, mert a lazában harangoznak a heréim és egy idő után megfájdul. Farkam inkább le vagy balra le.

Fürdőruhában fecske, de inkább nudizok, akkor nem kell rakosgatni sehova...

2015. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig szoros boxert hordok, a farkamat meg általában balra le. 13/f
2015. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
nálam ugyanaz a helyzet mint a 4 esnél akárhogy rakom a végén lefelé lóg 19f
2016. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Feszes boxert hordok, és baloldalt van a farkam.

A mondás szerint "kardnak, csatnak, faroknak baloldalt a helye!"

2016. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Fecske. Fürdő és alsónaciban egyaránt, fütykös lefele. Nekem ez vált be.

Ja meg kánikulában pamut férfi tanga :)

2016. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!