Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem jobb oldalán van...

Segitsegpls kérdése:

A péniszem jobb oldalán van valami nem tudom megnevezni, hogy mi az de ha megnyomom akkor elkezd durván fájni. Egy ilyen húgycsőhöz hasonló dolgot tapintok ki, de nem húgycső! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Értelmes válaszokat várok nem kellenek idióták!

Kezd aggasztani, hogy nem múlik el már egy ideje.

Szerintem nem gyulladás, merevedéskor nem fáj, alapból nem fáj, csak ha megnyomom de akkor is aggaszt..



2014. dec. 31. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jobban körül kéne írnod a problémát. így nem igazán érthető
2014. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom jobban körül írni.

Péniszem jobb felénél belül van egy kemény hosszú valami, ami az egész péniszembe kemény, és ha megnyomom akkor igencsak fáj. Ha tudnám, hogy igazából mi(k) az elnevezései pl:makk, fitymafék, barlangos test stb. akkor jobban ki tudnám magamat fejteni, de így semmit nem tudok igazából írni nem ismerem azt a részt...

2014. dec. 31. 12:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress rá az interneten a pénisz anatómiájára és akkor talán meg tudod nevezni a megnevezhetetlent.
2014. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tapintsd meg a péniszedet, van egy bal, közép, és jobb fele. a bal, és a jobb felénél található egy csőhoz hasonló valami amit nem tudok megnevezni.

Ne a közepénél nyomd meg egy picit, mert ott a barlangos test van, vidd a hüvelyk, és a mutató ujjadat egy picit arrább míg nem érzel egy ilyen kemény cső tapintású valamit, és az fáj de csak a jobb oldalon a másikon nem.

2014. dec. 31. 12:15
 5/10 A kérdező kommentje:
Már ez is meg volt. De nem találtam.
2014. dec. 31. 12:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem az érre gondolsz?

Az én vesszőm oldalán csak az látszik.

2014. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De valami ér, vagy nem tudom. De ha nyomod egy picit nem érzed, hogy ott van?
2014. dec. 31. 12:27
 8/10 anonim ***** válasza:
2014. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szamo77db ***** válasza:
Ha nagyon aggaszt ez a dolog, fordulj orvoshoz.
2014. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem teljesen világos nekem, képről lehetne csak megallapitani..
2014. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!