Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ciki e ha kis pocakkal elmegye...

Ciki e ha kis pocakkal elmegyek szolizni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, de van egy kis feleslegem, viszont azt hallottam, hogy a szoli szárítja a pattanásokat illetve eltünteti őket.

2014. dec. 31. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez meg milyen sztereotípia? Csak kockahas szolizhat? Nagyon elrontottak valamit a marketinggel...
2014. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi köze van a pocakhoz a pattanás szárításához? Amúgy miért lenne ciki?
2014. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ööö miért lenne ciki? Senki nem látja.
2014. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

még soha nem szoliztam... azt javaslom, hogy egy általad kedvelt krémet azért halványan kenj a kényes helyekre..

először csak pár percig, és gyengébb fokozaton..


pasi vagyok, tőlem ne várj sokat. de annyit tudok, nincs szebb a sima feszes bőrnél...az verhetetlen, tehát vigyázni kell rá.


a pattanás az idővel eltűnik, csak ne maceráld koszos kézzel.ez korral jár, nyugi.

2014. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy mehetsz,a szoligépbe egyedül mész be,egyedül vetkőzöl le,senki nem fog látni.
2014. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak országok, ahol 18 éves kor alatt tilos a szolárium.
2015. jan. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nem tilos,de amivel nem értek egyet vannak olyan anyák akik képesek a 13-14 éves gyereket maguk vinni szoliba,holott nem a gyerek akarta ezt.Van egy nő kollegám a 13,5 éves lányára erőszakolta a szemöldök festéket,hogy ne legyen annyira szőke,a másik meg a 12 éves lánya haját festette be!


De könnyű mindent a médiára fogni!

Pedig a szülő enged mindent,vagy akár vesz rá dolgokra ahogy a fenti pl-ák is mutatják!

2015. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!