Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltak már valakinek pattanása...

Voltak már valakinek pattanásai odalent? Mit tegyek velük?

Figyelt kérdés
Még csak tinédzser vagyok,de ezzel szerintem tenni kell valamit mert nem szeretném ha megmaradnának. Orvoshoz csak végső esetben mennék.

2015. jan. 1. 13:47
 1/9 szamo77db ***** válasza:
84%
Azt mondom, látnia kell ezt bőrgyógyásznak. Én nem bocsátkozom találgatásokba.
2015. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
szerintem inkabb valtoztassa a hozzaallasodon. Eloszor inkabb orvoshoz menj es csak vegso esetben kerdezzgess ismeretleneket az interneten.
2015. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyan az vonatkozik rá,mintha az arcodon lenne .A pattanások mindenhol pattanások.Pattanásokkal nem szoktak orvoshoz futkozni,mert akkor ott is végeláthatatlan sor lenne .Mire oda kerülsz,már el is múlik.

Előzőek lehet lepontozni is

2015. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kamaszkorban mindenhol nemiszerveken,fenéken is lehet pattanás.Aki hajlamos a pattanásokra annak sokszor az étkezésre is oda kell figyelnie,ha nem csak ott(pontosan hol is van az inti részed mely részén,a fanszőrnél,lejebb merre?Ha a fanszőr résznél lenne akkor elég csak picit leljebb húzni az alsó vonalát,ha ágyék vonalnál van,a herék fele akkor is elég a boxer lábszár részét férehúzni csak,nem kell teljesen letolni) van úgyanolyan pattanásod magán bőrgyógyászhoz menj el és akkor majd megnêzi más helyeken és lehet elküld vérvételre és az alapján fog erős gyógyszert írni fel.



De ha pattanásokra hajlamos vagy intim rêszed ne borotváld,mert kônnyebben kaphatsz fertőzést is és még tôbb patid lesz.

2015. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hosszú voltam tehát ha nem csak intim résznél lenne pattid hanem mashol hàton,arcon stb akkor mutasd meg azt.
2015. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baromság magán orvoshoz menni ezzel .

Hát magánban is az rendel,aki az SZTK ban.Nem vettétek még észre.Csak magánban legalább 6 ezerért mondja el azt amit szakrendelésen ingyen.Mitől lenne magánban nagyobb a tudása ? Gondolkodjunk már logikusam.Magánban sokkal kedvesebben szólna hozzád,ennyi a különbség .Megtapasztaltam már .

2015. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha valóban pattanás akkor kezeld úgy mint egy pattanást. Nekem is volt már ott lent.
2015. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszo mindenkinek. Igen a vállamon is voltak,aztán elmúltak de most megint visszajöttek. Tehát ha már van tapasztalatom pattanás elleni krémekkel amit gyógyszertárban adtak azzal kenegessem ott lent is és változtassak az étrendemen?
2015. jan. 6. 09:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Ott lent inkább ne kenegesd!


Menj el bőrgyógyászhoz mutasd meg a hàtad,arcod ahol van a pattanás.


Alul pontosan hol van a pattanás?(herén,fitymán,fanszőr vonalaba ?hol vannak?)


Mert akàr a teljes boxer letolása nélkül is meg lehet mutatni,úgy hogy csak kicsit húzod leljebb,vagy csak ha a herénél van a lábszàr részt húzod el kicsit ha nem olyan helyen van.

2015. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!