Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pszichés merevedési zavar...

Pszichés merevedési zavar ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok. Barátnőmmel 1,5 éve vagyunk együtt. Eddig semmilyen szexuális problémánk nem volt. Az utóbbi időben viszont előfordul nálam merevedési zavar. Az utóbbi idő alatt 1-2 hónapot értek. Ami furcsa, hogy amikor elsőnek észleltem, hogy valami nincs rendben a szexuális étvágyammal akkor a rá következő együttlétkor nem volt probléma a szexben sem. Eltelt pár hét "gond" nélkül és a hétvégén kétszer is nekifutottunk, de kezdeti merevedés után lelankadt és aztán csinálhattunk bármit nem állt fel. Furcsa számomra az is, hogy korábban nehezebben mentem el, most ha kemény vagyok lenn, akkor sokáig bírom, sőt az elmúlt "problémás" időszakban történt olyan is, hogy orgazmus után még mereven állt percekig.

2015. jan. 2. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos nem tudom hogy ez miért lehet, ha gondolod keress fel egy szexológust, tud segíteni remélhetőleg.
2015. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!