Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem mintha mostanában...

Úgy érzem mintha mostanában romlott volna a kifejezőkészségem és nehezebben jutnak eszembe dolgok. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa..sosem voltam az a nagy dumás de most mintha az átlagosnál is jobban romlott volna a kifejezőkészségem és a memóriám is.Kérlek segítsetek

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. nov. 18. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így érzem. Megkérdeztem valakit, és aztmondta, azért mert keveset alszom. Napi 3-4 órákat... Végülis igaza lehet.. :/
2014. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HalandoVegtelen válasza:
En is voltam igy, elkezdtem tobbet aludni mivel keveset aludtam addig. De nem mukodot kulonosen. Ez bevulrol fakado problema, az emberekhez valo hozzaalasodon kel valtoztatnod, probalj olyan emberek tarsasagaban jarni akiket kedvelsz es akikel jol elbeszelgetsz, semmi kep ne eroltess olyan emberi kapcsolatokat amikben kellemetlenul erzed magad, az ront a helyzeten. Ha jo ""tarsasagot"" gyujtesz magad kore, akkor javul a kifejezo keszseged, es egy ido utan konmyeden elbeszelgetsz barkivel, igaz hogy talan csak felszinesen de nem lesz tobbe ilyen jellegu problemad, legalbb is nallam ez mukodott. A memoria az mar mas helyzett sokszor a koncentracio hianya, ha sokszor elkalandozunk a gondolatainkban ez surun elofordul hogy elfelejtunk dolgokat, ez sajnos nallam sem nagyon mult el :|
2014. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Picit le kell allni a furol. Par napig nem szivsz aztan minden jora fordul.
2015. jan. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Több alvás,halolaj vagy Milgamma.Nekem is volt,mikor nagyon ki voltam merülve.(még keresztrejtvényeztem is)
2015. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!