Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fiuknál mennyire fontos az...

A fiuknál mennyire fontos az alapos tisztálkodás? Tegnap hallottam, hogy a tesóm azon poénkodott a haverjával gépezés közben, hogy ha nem mossák meg maguknak mennyire lesz túrós 3 nap mulva. Nagyokat nevettek.

Figyelt kérdés
Lehet, hogy szólni kéne neki, vagy anyumnak?

2015. jan. 2. 23:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

De elviccelni sem lehet a dolgot,mert bizony előfordulhat,hogy az öcsike nem csak hülyült ezzel és itt tényleg sok srác írta hogy lusta volt mosni aztán meg letapadása,meg szűkülete lett.


Ha nem mersz vele így dumàlni,akkor meg azt kellene felhoznod,hogy képzeld most olvastam egy egészségügyi oldalon vagy újságban hogy aki nem mossa meg rendesen azzal mi tôrténhet stb.


Vagy hogy egészségügyi oldalon fent vagy a neten és nagyon sok fiú kér segítséget mert elhanyagolta a tisztálkodást és fitymaszűkükete,vagy fityma letapadása lett.


Sajnos sok fiatal van aki nem csak hülyül azzal hogy nem mosakszik rendesen!

2015. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kérdező te hány éves vagy?


És valóban 12-13 éves nem fogja elővenni a nővére előtt,sőt sok ennyi idős kikéri magának,hogyha fürdik rányissanak vagy az anyja bemászkáljon hozzá,a szüleinek sem mutogatja már!


Valamilyen témaként hozd fel neki a tisztálkodás hiánya mikkel jàrhat.

2015. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem akarom én megnézni neki, (láttam már eleget) néha szerintem direkt úgy csinálja, hogy lássam. De szerintm csak mondani fogom neki, hogy jó lenne, ha minden nap mosná és megtörölné utána.
2015. jan. 4. 19:35
 24/24 anonim ***** válasza:
24%

Akkor kicsit fura gyerek,pont hogy ennyi idősnek kellene màr hogy legyen szeméremérzete annyi hogy ne mutogassa,meg ne lássa meg neki más.Debezek szerint még igen dedós ha ezt csinàlja.


De 12 évesnél sok látni való sincs😀


Azért arról mesélgethetnél neki hogy az elhanyagolás mivel jarhat,mert sokan nem is hallottak erről,azt sem tudják mi a fitymaszűkület



A korod mért nem mered megmondani?


Szerencsés hogy te vagy a tesója,mert ebből is látszik azért érdekel ne hogy baja legyen.

2015. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!