Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan borotváljam le a...

L.D.C. kérdése:

Hogyan borotváljam le a fanszőrzetem?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 12:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy, ahogy az arcodon tennéd, de szerintem nem jó ötlet borotválni, a legtöbb csajnak sem tetszik a csupasz szerszám,és lehet hogy ki is pattogzik, szerintem inkább simán ollóval vagy hajnyíróval vágd rövidre...
2015. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Sehogyan. Hallgass az 1. válaszolóra!
2015. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%

Először kezd így:

https://www.youtube.com/watch?v=_HTm7fGa0JU


..majd folytasd előlről.

2015. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Valami nagyon de nagyon éles eszközzel. Mondjuk katanával.
2015. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nos úgy, ahogyan az arcod is. Először meleg vízzel mosd meg, majd borotvahabot rá vagy szappanozd meg a szőrt.

Kezd el leborotválni, majd a végén hideg vízzel öblítsd le, és fertőtlenítsd le arcszesszel a végén.

2015. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Elég, ha rövidre vágod ollóval.
2015. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha sok kellemetlenséget el akarsz kerülni,akkor sehogy .

Még nem tudod hogy viseli el a bőröd,úgy hogy írom is .a bőrgyógyászatra nem kell beutaló,csak taj kártya.

2015. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Szerintem ne borotváld le teljesen. Igaz, hogy a csajoknak se jön már be az, nem óvodás kukit akarnak ;) Vágd rövidre, és mondjuk ha a péniszeden van vagy a zacskódon zavar ott borotváld le. Felül meg hagyd meg pár milisre. Hidd el jobban izgatja a csajokat is az :D
2015. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 szamo77db ***** válasza:
Mondok neked valamit: sehogy!
2015. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem értem, hogy mi a bajotok azzal, aki borotválni akarja, és miért kell leszólni.


Oké, van aki nem szereti borotváltan, és van aki igen, ez merőben szubjektív.


Kérdező, hogyha gondolod akkor csináld, bár sokan mondják hogy ollóval jobb - köztük én is - de hogyha úgy gondolod, h borotválni akarod, akkor tedd úgy. Én is csináltam már ilyet.


Amúgy feljebb leírtam hogy hogyan célszerű csinálni, pont úgy, ahogy az arcomat is borotválnám.

2015. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!