Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Négy napja szedek antidepressz...

Négy napja szedek antidepresszánst (citapram) elég rendszertelenül szedtem, és egyszer ki is hagytam. Tudom, hogy hülyeséget csináltam. Többet nem fogok ilyet. Lehet valami baj?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy egyszer kihagytad, még most az elején abból nem lehet baj, mivel gondolom amúgy is csak fél adagot szedsz. Viszont most van a hozzászoktatás időszaka, ne csinálj ilyent, ha lehet. Az antidepresszáns a kezdeti időkben mellékhatásokat okoz, ezt el kell viselned
2013. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: fontos, hogy minden nap, azonos időben szedjed be. Ha van valakid, kérd meg, hogy figyelmeztessen rá.
2013. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. Igen, sajna nem azonos időben szedtem, de figyelni fogok rá. Nem tudom mitől, lehet ez is mellékhatás, de tegnap olyan istenesen depressziós voltam, még jobban mint azelőtt, arra vártam hogy elaludjanak, és beszedhessem az összes gyógyszert, és nem szabad előbb nehogy megtaláljanak..aztán belealudtam a várakozásba. Tegnap amúgy is a 24 órából 18at kb. alvással, a többit pedig sírással töltöttem.
2013. márc. 16. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Az antidepresszáns a kezdeti időben még rátesz egy kicsit a pánikra, depresszióra. Okozhat hasmenést is. De ezek a mellékhatások 2-3 hét rendes szedés után megszünnek. Tudod, azt mondják, amelyik gyógyszernek nincs mellékhatása, annak hatása sincs. Ráadásul most ilyen erősen frontos idő van. Mindegyikünk megérzi. A sírásból gondolom, nő vagy, mennyi idősen kaptad ezt el?
2013. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!