Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretnék normális, férfias...

Szeretnék normális, férfias acszőrzetet 26 évesen. Megoldható?

Figyelt kérdés
Pár szál sző nőtt eddigi évek során és van amelyik nem is látszik, mert erős ugyan, de átlátszó. Ez nem tudom hogy lehetséges... Bajszon és néhány szál állszakállszőrön kívül nincs máshol nyoma sem, akarna nőlni. Másnak is van/volt ilyen problémája? Van akinek segítettek?

2015. jan. 4. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

ez nagyban függ attól hogy apudnak,papádnak egyéb rokonodnak milyen az arcszörzete. ha nekik is ilyen "gyér" akkor neked is ilyen marad.


de van aki pl 40 körül szörösödik meg.

2015. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van olyan, aki meg 15 évesen ballagásra már borotvát kapott, mert konkrétan egy felnőtt arcszőrzetével rendelkezett. :D Más meg 25 évesen is csak pelyheddzik. :D
2015. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem én, de engem nem érdekel kinek-hány évesen pelyhedzik:) Az a kérdésem, hogy ezzel lehet-e valamit kezdeni? Apámnak normálisan nőtt, tudtommal mindkét nagyapámnak is.
2015. jan. 4. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!