Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet azért nem találtam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem találtam meg a párom 35 évesen, mert idáig a férfias domináns pasikra buktam? Lehet emiatt sose találom már meg a párom, mert a normális pasik már foglaltak?

Figyelt kérdés

Már 35 éves vagyok és mindig csak pórul jártam a pasikkal, megcsaltak vagy elhagytak. Tény hogy mindig csak a domináns vagány férfias pasikra buktam. Barátnőim már mind házasok gyerekkel, viszont ők megtudtak szeretni kis csendes határozatlan, visszahúzódó, aranyos friendzónába tartozó pasikat és tény hogy ők sose fogják elhagyni megcsalni a párjukat, mert túl töketlenek ahhoz hogy megtegyék.

Így éves nőként, már szeretnék gyerekeket, meg férjet, ezért én is elkezdtem keresgélni az ilyen típusú pasikat, de sajnos már ők mind foglaltak, ami teljesen érthető :(

Lehet teljesen elhibáztam, hogy ilyen domináns pasikra mentem rá fiatalabb koromba és a normális pasik már foglaltak, mert kevés van belőlük és a családot akaró nők elhappolták?


2013. máj. 9. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem 35 évesen már nem nagyon kéne válogatnod. 21F.
2013. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen az, mikor visszanyal a fagyi.
2013. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1-es

Épp ez az már NEM VÁLOGATOK!!!!

2013. máj. 9. 15:04
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy pórul jártál, sok nő van így ezzel. De én azért elgondolkodnék azon, miért járhat valaki mindig pórul. Koldul a szeretetért? Megenged mindent egy kis törődésért cserébe a pasinak?

Egy friendzone-ás pasi is tud ám domináns lenni. Nem jó megcímkézni az embereket, nem gondolod? :)

2013. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te máshogy értelmezed a dominanciát.

Egy általad töketlennek tartott, csendes, szerény férfi is lehet domináns. Szerintem te szimplán a bunkókra buksz.


26/N

2013. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Buborék Fejü ***** válasza:
100%

Szerintem meg van átmenet is. De csak a baba miatt ne menj bele "kényszerböl" olyan kapcsolatba, ahol nem vagy 100% boldog. Egyébként megértelek.


35F

2013. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető hogy nem a pasikban van a hiba. Nekem is vannak olyan fiú és lány ismerőseim is akiknek csak a tökéletes a jó. Azzal a külömbséggel hogy ők még csak 25-30 évesek. De ilyen mentalitással oda fognak jutni ahova te.
2013. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy Buboréknak igaza van.

Viszont ez gusztustalan általánosítás: kis csendes határozatlan, visszahúzódó, aranyos friendzónába tartozó pasik=töketlenek.


Az én barátom is csendes, háttérben maradó, értelmes, kedves férfi. És mégis sokkal férfiasabb nekem egy ilyen típus, mint a hőzöngő, kigyúrt megmondóemberek.

De 35 évesen még nem kéne "temetni" magad.

2013. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy neked nem jött össze és sok silány férfihez volt dolgod. Azért azon elgondolkodhatnál, hogy nem játszott-e benne szereped a "normálisabb" pasikhoz való hozzáállásod. Én pl 11 éve vagyok nős, boldog házasságban, valamint két gyermek apja vagyok. Általad definiáltan "töketlen", mert nem csalom meg hagyom el a páromat. Hát köszi szépen, ez azért minősít téged egy kicsit nem gondolod?

Minden esetre sok szerencsét a továbbiakban.

2013. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
ezt hívják nálad akkor kapuzárási pániknak?
2013. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!