Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedés közbeni fitymaszűkül...

Merevedés közbeni fitymaszűkületnél és rövid fitymaféknél a bemetszés az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés
Hátra megy a bőr meg minden csak amikor hátra megy na akkor feszül és az orvos ezt ajánlotta holnap lenne a műtét menjek bele?
2015. jan. 7. 19:45
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és aműtét mennyire kockázatos volt már ember aki belehalt? Na meg mi van ha műtét közben feláll?
2015. jan. 7. 19:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Rutin műtét.Nem lesz semmi probléma.
2015. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Belehalni nem fogsz. Minden műtét kellemetlen helyzetbe hozza az embert. Kiszolgáltatottság. Az orvosok sem tökéletesek, tehát hibáznak. Kérd ki másik szakember véleményét is. Remélem segítettem egy kicsit.
2015. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha az orvos megvizsgált és ezt látja szükségesnek, akkor belemehetsz. Nem fogsz belehalni! Ha elég idős vagy, el sem altatnak, csak érzéstelenítést kapsz. Nem fog felállni, nyugodj meg!
2015. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

A kibicnek semmi sem drága,ahogy nektek sem válaszolók.

Lehet hogy már a fék eltávolítása is megoldaná a gondot,hisz a bőr már túl jutott a makkon.Ez itt a legvastagabb rész .Olyan

műtét nincs ami nem jár kockázattal.Elvégzése az orvosra tartozik,és beteg ebből semmit sem érez.Aztán jön pár keserves nap,erről itt senki sem tesz emlitést.Ezt is jó lenne itt megírogatni .Ez esetben én csak a féket távolittatnám el,ami nem azt jelenti vágják csak át .

Csak TB en csináltatnám ezt is .Magán orvosi megoldásokat ki kell zárni .Semmivel sem lesz jobb ,semmi sem ,csak a pénztárca könnyebbül .

2015. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A "pár keserves nap" szerintem személyfüggő. Nálam teljesen fájdalom mentes volt az egész gyógyulási szakasz. Magánorvos/állami intézmény, kinek-kinek; én személy szerint a magánorvosra szavazok a körülmények és a technikai felszereltség miatt. Nekem magánorvosnál semmit sem éreztem, igen hamar túlestem a dolgon.
2015. jan. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az első napok rosszak
2015. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Érdemes akàr egy màsik dokinak megmutatni,hogy ő mit mond,mert lehet elêg lenne csak a féket operàlni,akkor úgyis korrekt volt a doki mert sok metélni akar még ha nagyon enyhe is a szűkület


Azt meg te döntöd el mikorra szeretnéd a műtét időpontjàt

2015. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fitymaszűkületnek és a rövid féknek a legjobb megoldása a körülmetélés.
2015. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!