Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv mindenkinek! Vettem egy...

Üdv mindenkinek! Vettem egy körkéses elektromos borotvát, ki is próbáltam egyből, de a nyakamat nagyon irritálta. :S Valami ötlet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem gagyit vettem,körkéses philips-et 20500.- ért... Sosem volt még elektromos borotvám,alapból is nagyon érzékeny a bőröm (ezért hagytam el a hagyományos pengéset)...

Lehetséges hogy szoknia kell a bőrömnek?

Tudnátok valami krémet ajánlani,amitől elkerülhető lehet a bőrirritáció?

minden tapasztalatot szívesen meghallgatok,előre is köszönöm! :)


19/F



2015. jan. 9. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
úgy mint a legelső borotválkozás után, most is szokni kell ezt az újat
2015. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ügyelj rá, hogy a borotvád és a bőröd legyen tiszta a borotválás előtt! Ne nyomd a borotvát túl erősen a bőrödre! Utána használhatsz valamilyen aftershave-et! Vannak erre a célra gélek is (Gilette, Nivea stb.).
2015. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

mindig figyelek a tisztaságra,arcszeszt használok utána,de halottam egyes helyekről,hogy a gél jobb.

tudtommal van valami elektromos borotválkozás előtti szer is,erről valakinek tapasztalata?


kérdező.

2015. jan. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!