Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan aki 15 éves...

Van itt olyan aki 15 éves korában elérte a felnőttkori magasságát?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Igen, a törpenövésűek.
2015. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annak ellenére hogy 160 cm vagyok 21 éves létemre, ezt kb 17 éves koromra értem el azt hiszem.
2015. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En is kb 17korul lettem vegleg 158cm... nem erzem torpenek magam, kedves elso... inkabb igy mint 180feletti esetlen lanyok...
2015. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább lányokra jellemző, a fiúk 20-21 éves korukig nőnek általában, de lehetnek kivételek. Sok függ a géneken kívül a táplálkozástól, sporttól és a megfelelő mennyiségű és minőségű alvástól, általában az egészséges életmódtól. Én olyan esetre tudok példát az ismeretségi körömben, hogy egy fiú az általános suli, tehát 8. végéig messze alulmaradt növésben a kortársaival szemben. Orvosi tanácsra kezdett szedni egy Polyvitaplex nevű vitamin készítményt. Hogy ennek hatására,vagy sem, nem lehet tudni, de a középsuliban kezdett látványosabban nőni, és 23 éves korára fejeződött csak be.
2015. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló jól írta. 23 éves koráig nől az ember, persze nem olyan látványosan, mint tizenévesen. Akinél 15 évesen azt tapasztalják hogy nem nől, az megállt a fejlődésben, és orvosi eset. Nem tudom meg van e még az a régebbi szokás, hogy 18 éves koráig minden szülinapon oda kellett állnunk az ajtófélfa mellé, és apánk bejelölte az azévi csúcsot. Innem ( is ) tudom, hogy nem lineárisan egyforma a növekedés, hanem csökkenő, évenként. De mindíg pozitív.
2015. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem igazàn az a jellemző fiúknál,hogy 21-23 éves korukig nőnének,a legtöbb srác 17 éves korában a felnőttkori magaságát eléri.


És magasabb,fejlettebb fiúknál van hogy 15 évesen a felnőttkori magasságukat elérik.Nem egy olyan gyereket ismerek akik 15 éves koruk után nem nőttek tovább.

2015. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos van,de altalaban ebben a korba meg nonek az emberek
2015. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én 8. évvége után nem nöttem semmit sehova.


169/170 cm voltam akkor és most is 27/F éves létemre.


Miért álltam meg a növésben ? tehettem volna ellene vmit ?

2015. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

27\f 60%-os sajnálak,mert sok helyen leírtad hogy ez mennyi mindenben hátráltat téged.


Hidd el sok férfi alacsony,de ez ne akadályozzon,hogy csajozz,ismerkedj,vagy batàtkozz!

2015. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!