Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok és a fitymámat...

13 éves vagyok és a fitymámat még nem tudom a makk mögé húzni! Az nagy baj? 😮

Figyelt kérdés
Amikor hátra akarom húzni fáj(erekció közben is)!!

2015. jan. 9. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szóval akkor sem tudod lehúzni, amikor nem áll ugye?
2015. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az, mert nem tudod normálisan megmosni alatta. Szólj a szüleidnek, elmentek az orvoshoz, altatásban megműtik, nem fogsz semmit sem érezni, és nem fog többé szorítani.
2015. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem igazán értem, hogy mi miatt, képről lehetne megallapitani hogy mi a gond
2015. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Ha ujjal tágítgatod, van esély, hogy kellőképpen kitágul a nyílása.
2015. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

Fitymaszűkületed lehet.



Meleg vízben a fitymád hàtra tudod húzni?

-Ha igen,és vízben könnyebb a fitymád hàtrahúzni akkor kezd el minden nap a fitymád vízben tornàztatni.Ha szerencsés vagy pár hét alatt azt veheted észre,hogy a fitymád mindig könnyebben tudod hàtrahúzni és mindig egy picit hàtrébb tudod húzni.De nagyon óvatosnak kell lenni.



Ha viszont semmi javulást nem tapasztalsz akkor urológushoz kell menned.

Urológushoz nem kell beutaló,csak a tb kártyád és a diákigazolványod kell!


Ha műtétre is lenne szükséged akkor sem kell feltétlenül körülmetélni(van más megoldás is bemetszés ekkor a makkod fedő fitymát nem vágjàk le,hanem lazítanak rajta,és van a fityma plasztika is) ,ha lehet ezt próbáld is elkerülni.


Ha a szüleid elvisznek urológushoz mivel màr nagy vagy jobb,ha àtbeszéled az egész vizsgàlatot a szüleiddel.A legtöbb helyen (urológián)van külön vizsgáló,ahol az orvossal vizsgálat alatt négyszemközt tudsz lenni,de ha nincs vizsgáló rész,mert ez is előfordulhat akkor beszéld meg a szüleiddel,hogy vagy amíg megvizsgàl az orvos vàrjanak meg kint és csak a vizsgàlat után menjenek be az orvoshoz,vagy addig forduljanak el.

2015. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az nagy baj? -Igen!

Miért is? Mert nem tudod tisztítani. Illetve fáj, hogyha merevedésed van. Minél előbb szólj a szüleidnek. Utánna menjetek orvoshoz.

2015. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A meleg vizes megoldás semmit sem ér,jó hogy már egész nap

nem abban űl .

2015. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell egész nap abban ülni😂


De ha enyhe a fitymaszűkülete van,vagy csak kezdődőben van a kialakulása akkor ha minden nap pár percig tornàztatja a fitymáját meleg vízben(mivel vízben könnyebb a fitymát hátrahúzni)segíthet.Itt 20 éves gyereknek is segítet ez a módszer.

2015. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen ha kezdődő!!! De ez nem az!!!!
2015. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
körülmetélés lehet a megoldás erre szerintem , nem kell tőle megijedni , de szerintem mást már úgy sem lehet
2015. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!