Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudok pisilni...

Miért nem tudok pisilni nyilvánosan?

Figyelt kérdés

14 éves koromban is így volt, egyszerűen nem tudom elengedni magam vagy nem tudom... most 29 vagyok, ideje volna már foglalkozni vele :D

Egyszerűen nem akar elindulni ha közelemben vannak


2015. jan. 10. 01:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is így voltam vele, mint te, s egy kicsit még most is. Nekem két dolog segít sokat:


1: Ha fülhallgatóval zenét hallgatok, simán el tudom engedni magam nyilvános WC-kben is. Ez nyilván csak ideiglenes megoldás, s nem fog ,,kigyógyítani" ebből.


2: Menj gyakrabban kocsmázni a barátaiddal, ugyanis a pia (még a sör is) rendesen beindítja a rendszert, s jóval gyakrabban kell vizelned, amit csak nyilvános helyen végezhetsz. Ehhez hosszútávon hozzá tudsz szokni, s így már bárhol el tudod magad majd engedni :)


20/f

2015. jan. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mind a két dologra magamtól jöttem rá és nem garantálom hogy neked beválnak. Nekem bejöttek :)
2015. jan. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mert egyszerüen annyira szégyenlős vagy,hogy ez a gátlás következik be .Ez a dolog valóban 13-14 körül kezd kezdődni.

Már az iskolában sem áll be mindenki a pissuárhoz,hanem inkább bezárkózik .Egyébként nem vagy ezzel egyedűl,ezt a dolgot többen felvetették már itt.

2015. jan. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez többeknél igy van. Sokszor hasznald a nyilvanos wc-t es talán megszokot
2015. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! :)
2015. jan. 11. 12:59
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor ne a piszuàrt,hanem a sima wc használd,vagy ha a piszuàrt használod akkor olyan helyre menj hogy senki ne legyen túl közel hozzád.


Sokakkal van ilyen.

2015. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, de elmentem urologushoz vele. Ő megvizsgált majd közölte idegi alapu nem fell vele foglalkozni, ne a piszuárt használjam, hanem zárjam magamra az ajtót s menni fog.

Igaza is lett.

De nem árt azért egy vizsgálat, mert van hogy egy komolyabb baj első tünete ez.

2015. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam arra a prosztata reklámra is... De 14 éveseknek ez nem szokott lenni
2015. jan. 18. 01:12
 9/15 anonim ***** válasza:

Á,tehát 14 éves vagy csak,nézd semmi bajod nincs.Sok kis és nagy kamasz képtelen nyílvános helyen pisilni.


Nálunk is àltalánosban rendes wc-be mentek pisilni a fiúk,mert nem akartàk hogy más meglássa a cerkát és nem is tudtak volna sokan úgy vízelni hogy valaki bámulja őket,oda néz stb.,de van akit az is zavar hogy ne hallják ahogy csorog,tehàt a hangok.


Meg közép suliban is volt aki nem a piszuárt használta.De ezt ki lehez nőni.Most is sokan úgy szeretnek vízelni,hogy azért senki ne álljon a nyakukra,kicsit tàvolabb legyenek.


Azt meg tud hogy a csajok wc-ben pisilnek úgyebár mégis zavarja őket ne hogy hangosan pisiljenek,vagy a wc papírt hangosan tépjék le,vagy a betét kibontása is zajjal jàr.

2015. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocs ismét végig olvastam és az utolsó kommented kicsit megzavart amikor azt írtad hogy 14 éveseknél......


Szóval ez 14 éves korod óta àll fenn és most 29 éves vagy!

Ez inkább gátlásosságból,szégyenlősségből adodhat.

Vannak szakemberek akik a wc fóbiával foglalkoznak(lányoknál,nőknél,férfiaknàl is van ilyen,és van ahol igen súlyos a helyzet mert szószerint retteg a wc-ktől )

2015. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!