Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátomat körül fogják...

A barátomat körül fogják metélni. Vannak arra tippek, hogy hogyan tarthatnánk a makkját érzékenyen?

Figyelt kérdés
Például laza boxert hordjon vagy nem tudom. Bármi tippnek örülnékk, mert szerintem én jobban félek mint ö, attól, hogy nem fogja élvezni a szexet...
2015. jan. 13. 11:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Érzénykeny lesz neki. De az orvosok is adnak majd tajekoztatast :)
2015. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom, hogy nem lett semmi változás a nemi életünkben a körülmetélés után. Ugyanolyan jó, mint előtte volt. Ne tartsatok tőle, nem lesz baj.
2015. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem olyan súlyos a barátod fitymaszűkülete akkor nincs szüksêge metélésre,tehàt jobb ha akár másik orvost is felkeress,mert sok orvos metélês màniàs és még ha lehetne màs megoldàst is talàlni arról nem szól.


Mennyire durva a szükülete?

Valóban csak ez a megoldás szàmàra?


Elég sokáig tart mire a seb begyógyul metélés után és az első 2-2,5 hétben a sebe gennyesedhet így többszöri kötözésre lenne szüksége,jobb ha vesz gézt,betadint és kamillàt előre!

2015. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Hát ez fellnőtt korban tudtommal gáz, és kockázatos. Nem csak az, hogy a műtétből szövődmények léhetnek fel, de az erekció nagyban gátolhatja majd a sebgyógyulást, hiszen a seb és a varrat felszakadhat. És egy reggeli spontán merevedés, ha nem gyógyszereznek le, szerintem óriási fájdalommal járhat. Maga a szex, az tutti, hogy rosszabb nem lesz. bár előtte való viszonyítási alapon nincs, de én nagyon élvezem a szexet. Ahogy írtak, legendás állítólag a teljesítőképesség, de ez sztem nem ettől függ és azért is gondolom, hogy kamu, mert az egyik csajom elmondása szerint, akinek korábbi pasijának sem volt garbója, elég gyorstüzelésű volt. Szerintem a korai magömlés pszcihés, vagy férfiúi lustaság.


Amúgy a fitymaszűkület miatti, bőrmettszés, az nem éppen körülmetélés. A kettőt azért ne vegyük egy lap alá. Mert más ha fitymaszűkület miatt, akkor csak egy kicsit kapnak le belőle. De az is komoly műtét, felnőttként meg kiváltképp.

Nekem kisgyermek koromban vették le a garbót, altatásban csinálták. A műtőre is emlékszem, meg az altatö orvos szemére is,ahogy az is megvan, hogy kamillás fürdben kellett ülnöm nagyon sokat.

Az orvosok. Sokmindet tudnak elméletből, de akinek volt ilyen az lehet jobban tudja, mennyire fájhat. Szerintem a boxer kérdés, max a seb miatt érdekes, és sztem a szűk a jobb megoldás, a sebet, varratot ne irritalja annyira. Egyébként, nyáron a farmer rövidgatyákhoz én nem hordok boxert.

2015. jan. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem olyan súlyosna szűkület jobb a metélés helyett fityma plasztikàt,bemetszést választani.


Jobb nem lesz a sex,az csak kamu duma,hogy ezzel is rávegyék az embereket.


A műtét fájdalmasnlehet,ahogy a gyógyulàs is igen csak hosszú.

Vannak akiknek érzékeny maradt a makkjuk,vagy sikosítóra van szüksêg a sexhez,mert anêlkül nem megy.

2015. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!