Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magömlés lehet attól,...

Korai magömlés lehet attól, hogy egész nap szorongok miatta?

Figyelt kérdés
Félek,szorongok,stresszelek és mikor elkezdeném akkor érzem,hogy megint fél perc alatt...
2015. jan. 13. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy attól van! Próbálj előtte megnyugodni, ellazulni, kellemes légkört teremteni magadnak!
2015. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egyszeruen keptelen vagyok.Nagyon ideges leszek,hogy mi lesz ha megint.Es megint az lesz.Gyakran elofordul.Volt olyan,hogy nem csinaltam vagy 2 hetig mert teljesen kifordultam magambol,unorodtam es feltem.

Egyszer csak ilyen lett.Eddig mindig visszatudtam tartani most mar nem.Ha hozzaerek akkor kb fel perc es erzem,hogy mindjart.Akkor ideges leszek es abbahagyom akkor meg lelankadok.

Most is probaltam de ereztem,hogy megint es abba is hagyom....Pedig igy is erzem azt az erzetet pedig nem is all.Lelkileg tonkre tett.

2015. jan. 13. 17:23
 3/12 anonim ***** válasza:

Mitől undorodsz és mitől félsz?

Gondolj arra, hogy semmi sem történik, ha ismét hamar elsülsz! Gyakorolj! Ha érzed, hogy már mindjárt elmész, állj meg kicsit, utána folytasd!

Amikor maszturbálsz, egyedül vagy és nincs aki előtt szégyenkezned kellene ezért!

2015. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó lett volna ha korod is megírod .
2015. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Es mennyit varjak mikor megallok?

Az baj ha lelankadok akkor?

2015. jan. 13. 17:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Addig várj, amíg elmúlik ez az érzés, hogy elsülsz!

Nem baj! Akkor majd ismét felállítod! Ne szorongj, mert nincs miért!

Viszont ha ez a probléma hosszútávon továbbra is fennáll, keress fel egy urológust! Ha nem találnak szervi okot (ha fiatal vagy ez a valószínűbb), akkor lehet, hogy pszichológushoz küldenek tovább.

2015. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
21 vagyok..:(
2015. jan. 13. 17:38
 8/12 A kérdező kommentje:
mar vagy ket honapja ilyen...ha abbahagyom es ujrakezdem mar akkor ujra elsulok ha mar csak felig merev akkor is
2015. jan. 13. 17:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Gyakorolj! És gondolj arra, hogy a maszturbációnak nincs tétje! Olyankor nem kell megfelelned senkinek!

Ha később sem múlik el, akkor marad az orvos.

2015. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez nem korai magömlés, ez inkább valami pszichés zavar.

Ha korai magömlésed lenne, 5-10 másodperc alatt elélveznél.

2015. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!