Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a gond, nagyon viszket?

Mi lehet a gond, nagyon viszket?

Figyelt kérdés

Egy olyan problémával küzdök immáron 3.-ik alkalommal, hogy mindig egy gyengébb megbetegedés után jelen esetben is a megfázás után, a fitymámon (csak a bőrön a makkon nem) 2cm hosszan és olyan 1cm szélesen belül kialakul egy ilyen gyenge hólyag szerű piros folt ami nagyon viszket, idővel a betegséget követő 2 hét körüli idő múlva elmúlik szerencsére, de addig nagyon zavaró tud lenni, ha jobban megvakarom azután szúró érzés követi! Voltam már vele doktornál de semmi konkrétumot nem mondott, adott rá hámosító kenőcsöt ami valamilyen szinten segített is!

probléma egy Balatoni nyaralás során jelentkezett (csak egy 20 percet voltam a fürödni). Nem volt semmilyen szexuális kapcsolatom ott! Ha lehet rosszindulatú válaszokat ne írjanak, köszönöm!



2015. jan. 13. 18:49
 1/7 A kérdező kommentje:
19 éves fiú vagyok!
2015. jan. 13. 18:51
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a betegségnek valami allergiája ez. Kend a kémmel
2015. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor valami allergia lenne?
2015. jan. 13. 22:24
 4/7 szamo77db ***** válasza:
100%
Előbb menj el egy bőrgyógyászhoz, mondd el neki a panaszod. Ha ő további vizsgálatokat tart szükségesnek, ad beutalót és végére járhatsz ennek a kellemetlen dolognak.
2015. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza az orvosodhoz. Ezek szerint nem használt, amit felírt. Biztosan nem lesz semmi komolyabb bajod! Lehet, hogy csak valami bőrbetegség vagy allergia.
2015. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Metéltesd körül és probléma letudva.
2015. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Előfordulhat valóban, hogy allergia, mert amikor bevettem az apranaxot, mert ajánlotta egyik ismerősöm, hogy nagyon jó megfázásra és egyéb kisebb betegségekre, akkor bevétele után egy 20-30 perc múlva kezdett el nagyon viszketni! Azért mertem bevenni, mert 2 évvel ezelőtt voltam allergia teszten de nem voltam allergiás semmire!
2015. jan. 15. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!