Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13éves leszek 2hét múlva és...

13éves leszek 2hét múlva és még nem volt magömlésem. Szoktam maszturbálni napi egyszer. Baj ha még nem jött sperma?

Figyelt kérdés
Ugye nem baj hogy már vlki veri azelőtt hogy megjött volna, vagy hagyjam abba egy hónapra?

2015. jan. 15. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod tőle, maszturbálj nyugodtan! Még fiatal vagy. Hamarosan magömlésed is lesz, ne aggódj!
2015. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Nem te vagy az egyedüli:-)))
2015. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is 13 vagyok, nekem már régóta jön, de nem baj, hogy neked még nem, hamarosan jönni fog!
2015. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez egyátalán nincs korhoz kötve.Kinek előbb ,kinek utóbb következik ez be.Az igazi sperma 14 éves kor után jön.

Kár ,hogy nem vagytok tisztábban dolgokkal,igaz sok felnőtt sem .Csináld csak ha elkezdted ,végül is testi örömöt így is élvezni tudod már .

2015. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gond ha 13 éves korban még nincs magömlésed. Egyébként hol tartasz a serdülésben? Magasság, súly, szőrzet?
2015. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamo77db ***** válasza:
Ne nyugtalankodj! Nagyon fiatal vagy még. Évekig fogsz változni, ebben nyilván benne lesz a spermád megjelenése is.
2015. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj. Elöbb utobb lesz )
2015. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
csináld nyugodtan, 1-2 éven belül lesz úgyis de inkább hamarabb, viszont addig meg élvezd hogy maszti után nem kell takarírítani nem kell zsepi tudod csinálni bárhol bármikor meg ilyenek :D
2015. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!