Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a fiamnak a mellbimbója,...

Fáj a fiamnak a mellbimbója, miért?

Figyelt kérdés
megnéztem, és mind a kettő mell bimbója fáj neki. megnyomtam, és a közepén hegyes mind a kettő. de csak a rózsaszínes folton belül, miliméterre pontosan! miért van ez? mit lehet ezzel csinálni? ui.: nem felnőtt
2015. jan. 16. 19:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a családban asszem 2 mellrákos van/volt
2015. jan. 16. 19:12
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkorban fiúknál is előfordulhat, hogy a hormonok hatására a mellbimbók megduzzadnak, érzékennyé válnak. Ez majd spontán elmúlik! Addig óvja az ütésektől! (Persze a biztonság kedvéért megnézethetitek a háziorvosotokkal is!)
2015. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Most lépett a kamaszkorba ,ez minden fiunál igy van .

Akár egy évig is elhúzódhat.kerülje a birkózást,ne hogy megüssék,Nagyon tud ez fájni .

2015. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Ez is egy kamaszkori jellemző. Ahogy már irták 1 év is lehet
2015. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy leírták, kamaszkorban ez természetes. Nekem olyan 13-14 évesen kezdődött, és olyan 15 éves koromban múlt el (ott körül, hogy elkezdtem a gimit, most vagyok 19, tehát viszonylag friss élmény). Sokszor érzékeny volt (néha még a póló viselése is fájt), merevedett és olyan érzésem volt, mintha lenne valami kemény a bimbóm mögött. Elég kellemetlen korszak, de ha nagyon fájna, inkább tegyetek egy felesleges kört a dokinál, mintsem valami komolyabb baj legyen.
2015. jan. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, meg kell nézetni, de kamaszkori dolog áll legtöbbször a hátterében, fiamnak egy csomó volt a mellében olyan 13 éves kora körül, egy idő után elmúlt, orvos csak E vitamint írt fel neki.
2015. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!