Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fiamnak már többször húzták...

A fiamnak már többször húzták fel a fitymáját de ha nem én mosom meg neki visszatapad. de az ellenőrzést nem engedi mit tegyek? tanácsot várok nem leszurást!

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez igy van.Ha nincs naponta felhúzva ,visszatapadhat .Kora a fiúnak ? Szerintem fájdalmat érezhet

ilyenkor,először is ezt kell orvosolni .

2013. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Meg kell értenie :s biztos rossz, én is emlékszem fiúként jó... De kell, el tudja viselni, más nem lehet :(
2013. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Arra emlékszem hogy fürdésnél jött be anyu és hátra húzta nekem mindennap legalább 5x, ezáltal nem volt elhanyagolva elmondta hogy ha most nem mutatja meg nekem és elhanyagoljuk akkor csak orvos tudja helyrehozni, hallgattam rá

Az tény hogy valóban fájt, és az volt a legrosszabb korszakom egyike de nem utáltam meg magamat :D

Mondjuk őszinte leszek én is hazudtam néha hogy megmostam közbe nem is, csak nem akartam már fájdalmat

Sajnos csak úgy jutsz vele előre hogyha bemész hozzá és elmondod neki

21/F

2013. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem akar leszúrni, mert foglalkozol a problémával. Én csak azt tudom javasolni, hogy konzekvensnek kell lenni, és minden nap végre kell hajtani a manővert. Különben mennyi idős fiúról van szó?
2013. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Visszagondolva nekem is nagyon nem tetszett hogy minden este huzogatni kellett a bőrt. le is tapadt. az urológus megcsinálta hát soha többet. azután már muszály volt ha nem akartam orvoshoz menni. ahogy elkezdtem nőni rájöttem hogy nem csak pisilésre jó és egyre többet használtam :) 18
2013. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én emlékszem rá, hogy kiskoromba az orvos fejtette le a fitymámat, de újra visszatapadt. 10 éves korom környékére értem fel ésszel, hogy minden este vissza kell húzni, szóval vannak ilyen nehéz esetek, mint én. A kisfiad biztos rá fog szokni idővel. :) 24F
2013. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem húzod teljesen hátra minden nap legalább egyszer, akkor visszatapad.

A fiúnknak 2 éves korában volt leválasztása. Az utána következő napokat, heteket senkinek nem kívánom. Az eleje az úgy nézett ki, hogy míg fájdalmas volt neki a beavatkozás miatt, addig a férjem és anyósom úgy fogták le, én meg hátrahúztam neki.

Aztán már csak az emlék miatt nem engedte, a fájdalom már elmúlott. Akkor mindig azt mondogattam a fiamnak, hogy ez már nem fáj, neked lesz jobb és inkább én húzzam le gyorsan, minthogy utána megint orvoshoz kelljen menni és a doktor bácsi csinálja meg.

Ez mindig hatásos volt, engedte.

Most lesz 3 éves ősszel és egy ideje már magának is hátra tudja húzni és lelkiismeretesen, minden esti fürdésnél hátra van neki húzva. És abszolút nincs ebből probléma.

Szóval ha nem engedi, akkor is meg kell csinálni. Utána meg ha elmúlik a fájdalmas időszak, akkor meg kell vele beszélni, hogy miért fontos és kell.

2013. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

szeritem fogja meg magát az apa és legyen az apja nézze ő kisrcának

nem kell h szenvedjen vagy hagy egyelőre ha már kell neki hasznalni megoldja hidd el

2013. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
jó lenne tudni hány éves,ha már iskolás korú akkor meg kell értetni vele,hogy máskülönben komoly következményekkel járhat,el kell az ő szintjén mondani mi történhet,ha nem szereti a dokit akkor elmondani hogy doki lesz a vége,ha van apuka akkor őt bevonni a fürdésnél,vagy ha van bátyó akkor az is segíthet.Valakinél megjön az a duma,hogy a nagyfiúk megmossák maguknak csak a kicsik nem és minden fiú nagyfiú szeretne lenni.
2013. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
bocs bejön a dumát akartam írni.De hány éves a gyerek,iskolás gyereknek már magának kellene tudnia fürdeni,ott már kell szigor ezen a téren.
2013. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!