Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megfelelo higenia mellett...

Megfelelo higenia mellett hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés

A makkomon elsonek apro piros pottyok jottek ki. Van hogy latszodott van hogy nem. Áttöröltem alkohollal majd lekentem. Szepen elmult am most pedig a makk alatti bőr kezdett el viszketni. Örültem hogy elmult az egyik baj kezdodott a masik. Lekentem megint alkohollal es nagyon csipte.

Megis mitol lehet ez? Sosem hanyagoltam el magam ilyen teren. Bajom sem volt sosem. Most gyogynovenyes kenoccsel kentem le az alkohol utan es igy nincs baj.


2015. jan. 17. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Koltoztel mostanaban?
2015. jan. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem
2015. jan. 18. 00:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy egy orvos ír erről,az ilyen 100+1 dologtól lehet.

Akár egy belő szerv müködésétől,betegségétől is .Ezt egy labor vizsgálattal lehetne kideriteni .Te csak tünetileg értél el eredményt rövid időre .A baj okozója még ott van .

2015. jan. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Labor kellene.
2015. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most reggelre mar csak 1 kicsit volt baj.
2015. jan. 18. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!