Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata megnagyobbodástól...

Prosztata megnagyobbodástól könnyen és sokat szokott vizelni az ember? Hány éves kortól szoktak járni prosztata szűrésre? Sok maszturbálástól lehet prosztata rákot kapni 15 évesen?

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 05:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Prosztata-megnagyobbodástól nehezen, fájdalmasan és keveset tudnak vizelni az illetők.

45 éves kor felett járnak általában.

Nem, nem kaphatsz rákot.

2015. jan. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A maszturbálás segít megelőzni a prosztatarákot. Ezért ajánlatos maszturbálni 50 év felett is, főleg ha a szex valamilyen ok miatt csak ritkán jön össze. Az 1. válaszoló jól írta. A prosztata megnagyobbodástól nehezen lehet és gyakran kell vizelni. És nem sokat. Van hogy csak néhány csepp jön. De 10 perc múlva úgy érzi hogy megint kell.
2015. jan. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Nálam az a helyzet, hogy gyakran kell vizelnem (ez sztem attól van, hogy sokat iszom), és lassan jön.

Tegnap megfogadtam, hogy leszokok a sok maszturbálásról, mert valahol azt olvastam, hogy prosztata rákot okoz. Remélem igazatok van.

2015. jan. 19. 06:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Megnagyobbodás. Nehéz vizelés,sokáig tarto vizelés. Rák nem lesz nyugi
2015. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A p.megnagyobbodás már 35 körül elkezdődik .Szűrésre meg 40 után illene menni 2-3 évente,később aztán egyre sűrübben .

A rák leghatásosabb megelőzi módszere a gyakori elélvezés .

Mivel idős korban a szex gyakorisága eléggé lecsökken,masztizni kell .Ezt ajánlják az urológusok,mert a kijövő nedvvel jönnek ki a rákos sejtek is .Ezzel meg van akadályozva ,hogy megtapadjanak a prosztata belső falán

Hogy fiatalon miért kell masztizni,nem tartozik a kérdéshez.ha érdekel priviben megirom,na nem csak azért mert nagyon jó a vége .

2015. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az utolsó választól egy kicsit megnyugodtam, remélem igazad van utolsó!
2015. jan. 19. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha sokat iszol az jó,főleg ha vízet iszol ês így normàlis is hogy skat pisilsz.


Ha meg a vízeletet sokàig tartod vissza,nem mész el wc-ni akkor vagy az van hogy úgy jön a vízelet belőled mintha a csapot erősen megnyitnàk,vagy az van hogy csak lassacskàn tudod kipisilni.


Amit írsz tök normàlis dolog,én is sokat iszok így sokat vízelek,

2015. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!