Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Minden maszturbálás után fura...

Minden maszturbálás után fura érzést érzek a péniszemben, merevedéskor pedig fáj is. Miért?

Figyelt kérdés

Szóval egész nap ilyen nyomást érzek utána. Többször nem is tudok maszturbálni mert fáj és rossz. És nem csinálom annyira gyakran. És nem is vagyok durva, lassan csinálom. Próbáltam már mindent. Volt hogy pihentettem 1-2 hétig és utána is mindig. Már 1 éve ez van...

17/F


2010. febr. 7. 20:16
 1/9 anonim válasza:
Orvos!
2010. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nézz utána az interneten(amit gondolom már megtettél), de mindenképpen orvos! Péniszproblémákkal nem jó szarakodni :S
2010. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Orvoshoz tuti nem megyek. És szerintem nem is vágom le. :) Más ötlet? Mégis mi lehet...
2010. febr. 9. 16:40
 4/9 anonim válasza:
Ennyire nem lehet felelőtlen bazzeg 1 éve fáj a gyíkod, és nem mész el orvoshoz?!
2010. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem durva. Hogyha nagyon rossz lenne elmennék. De azért kellemetlen.
2010. febr. 9. 16:48
 6/9 anonim ***** válasza:
mi viszont nem vagyunk orvosok
2010. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nem érdemes szórakozni. Előfordulhat, hogy komoly baj van a háttérben, és lehet, hogy most nem annyira durva, de később simám lehet sokkal rosszabb is. A saját érdekedben menj el orvoshoz, mit veszíthetsz?
2010. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szégyenlős vagyok (tesi órán nem is öltözöm át), de ennek ellenére megmutattam a farkam egy orvosnak. Neked nem kell megmutatnod, csak elmondani hogy mi a baj. Muszáj orvoshoz menned, különben tényleg nagy baj lehet belőle!
2010. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha elkezdesz szexuális életet élni akkor is rossz lesz.. mert fáj. Ne szórakozz hanem húzz el dokihoz azonnal mielőtt még később baj lenne.
2010. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!