Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen a prosztata? Már...

Milyen a prosztata? Már egyszer kétszer kitapintottam, ilyen csomó féleség? Nem mindig találom meg

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy tapintottad ki, és hol? Mit csináltál? Mivel?

Mondsz egy életkort is?

2010. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

16/F


újjal xD

2010. febr. 7. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt gtam, hogy nem műpénisszel, de mégis hogyan csináltad, azon kívül hogy felnyúltál magadnak!? Mégis hogy képzeljük ezt el?? Testhelyzet, kesztyű, mennyire, melyik ujjal... stb. ilyenek...

Csak mert egyedül, magadnak kissé bonyolultabb, mintha urológus végezné...

2010. febr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A herédben érezted? Mert akkor lehet hereérsérv is. A páromnak is az volt. A kis erek csomóban gyűlnek össze. Meg kell műtetni. Nem nagy dolog. De menj dokihoz, mert más is lehet.
2010. febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi volt ez, kedves utolso?

Miert kellene aggodnia barmi miatt is? En nem latom, hogy problemaval fordult volna ide, csak erdekli a teste... te hol olvasol olyat, amire ezt a valaszt irtad?

2010. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hú, igen tényleg félreértettem. Azt hittem, hogy baja van, hogy valahol odanemillő csomót érzett. SZóval bocsi.
2010. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező! Most viccen kívül...

Hogyan tapintottad ki magadnak ujjal? Hogy csináltad? Testhelyzet, segédkellékek, esetleg fürdés közben? Milyennek érezted?

Nem poénból kérdezem, hanem tökre komolyan!

2010. febr. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy kisérletező kedvű fickó vagyok,aki nagyon rákapott volna a dologra,ha megtalálta volna a mélyen tisztelt prisztata szervét ott belül,de sajna a belemen kivül más jót nem sikerült kitapintani. Pedig már majdnem az agyamig felnyultam,jó felé és semmi. Kétszer is próbáltam, de azt kell mondjam harmadszórra már nem izgat a téma, nem jött be tulzottan a dolog. Amugy nem egy szimpatikus dolog ,ha nyúkálunk a kloákánkba, de ha mégis hajt az ösztön,akkor nincs megállás,de én csakis fürdés elején tettem, mert így érzem higiénikusnak, nem rondítanám össze a környezetemet. Szerintem ez a prosztata masszázs dolog pároknál szintén egy közös fürdőzés közben egyáltalán nem egy vészes dolog,hamar ki lehet fürdeni belőle,ha kínossá válna a helyzet vagy ilyesmi... Egyszer érdemes kiprobálni,jó az ha kényeztetve vagyunk,csak nekem annyira nem volt húde nagy show.
2010. szept. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!