Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magyarázza meg valaki érthetőe...

Nagypapa kérdése:

Magyarázza meg valaki érthetően, miért kell egy férfinak pisilés után kezet mosni? Szoktam fürdeni, néha naponta többször is.

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a péniszem sok a baktérium.
2015. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

semmi sem kényszer, csak van akinek gusztustalan ha nem mosod meg a kezedet miután megfogtad a fütyidet.

ha egyedül vagy és nem akarod ne mosd meg, semmi bajod nem lesz tőle ha pár baci ottmarad, csak a szociális kapcsolatok miatt muszáj.

2015. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És a nőnek miért kell? És sz.rás után miért mosol kezet? Csak nem a kezeddel törlöd ki? Én papírral szoktam, mégis mosok kezet.
2015. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha MINDEN pisilás után megfürdesz/zuhanyzol, akkor nem kell KÜLÖN kezetmosni utána.
2015. jan. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az elég gáz, hogy vkivel pl úgy fogsz kezet, hogy előtte az alsógatyádba fülledt pöc,södet fogdozod.
2015. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves nagypapa ! Számomra kellemetlen, gusztustalan már maga a tudat is, hogy egy férfi "péniszes" kezét megfogjam, vagy belegondolni, hogy mindent összetapogat vele! Ételt, bútort, mások kezét... Szerintem neked is fura lenne, ha "puncis" kézzel nyúlna hozzád, az ételekhez, vagy a dolgaidhoz a 70 eves Julcsa néni a szomszédból , aki azert fürdik rendszeresen. :D
2015. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

Mossa meg akinek ez fontos ,és lehetősége is van rá .

Nagyon sok olyan terület van az élet területén ,ahol erre nincs is lehetőség.Nem mindenki olyan helyen dolgozik,mellette ott a víz csap is .Pl épitőipar.A kőműves ,vagy az ács ,nem a viz csapot keresi pisilés után.De mondhatnám a hátárban dolgozó traktorost,és az övé tényleg fülledt lehet a meleg traktorban.

2015. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

Lepontozók,ha-ha-ha .

Ettől még a toplistán még mögöttem vagytok,és ez 100 % .

2015. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Vízelês előtt is jobb megmosni,mert az ajtó kilincset is megfogták csomóan,meg ki tudja miket fogtál mar meg,tele a kezed bacival,piszokkal.


És piszkos kêzzel jobb nem fogdosni a botod,mert nem higénikus és bàrmit el lehet kapni.


Vízelés után meg a far kadat tapiztad meg,ami tele van bacival,még be is tud izzadni,nem is illatos êppensêggel ês ha nem mosod meg akkor ami a t öködön volt azt magadra is rákened és még idegenekr is mert egy csomó cucchoz (ajtók,kapaszkodok,esetleg ha van munkahelyen ingyenes szódavíz,automata és hozzá poharak,ahogy hozzáérsz az automatan isn minden ott marad)

Márcsak másokra való tekintett miatt is érdemes ennyit megtenni.

2015. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

De az megint más akiknek nincs rá lehetősêge!


Màs ahol az alapvető higéniás feltételek a munkahelyen nincsenek megteremtve!!!


Nem mindenkinek van úri munkahelye,de ha van mozsdó,csappal biztosítva ennyit tegyen màr meg.

2015. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!