Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális ha naponta többszö...

Az normális ha naponta többször is feláll?

Figyelt kérdés
Például a buszon, vagy sétálok az utcán pedig próbálok valami másra gondolni már székekre gondoltam xd meg ilyenekre de nemsikerül leállítani meg pl ha strandon vagyok akkor inkább hoszú gatyát veszek fel és alá pedig veszek boxert hogy ne látszódjon ha feláll ez normális ?

2012. júl. 3. 19:51
 1/7 A kérdező kommentje:
16/F
2012. júl. 3. 19:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális. Nálam is ez volt, mondjuk még mindig ez van, de nem olyan sűrűn. 18/F :D
2012. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez a hormonoktól van, nekem már 1 éve ez a panaszom xd de inkább álljon fel mint hogy ne lehessen felállítani ;D
2012. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

miért baj az ha látszik?

nagy ügy

2012. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
spontán merevedés. mindenki a busszal jön mert vannak akik meg megkérdezték és mind a busszal jön lehet a vibráció miatt is de amúgy szokott magától is ez a spontán merevedés ez reggel felkeléskor és alvás közben is jelentkezhet tok normális dolog am. én nem is hordok nyáron bugyit csak nadrágot hogy szellőzőn (egészséges) és igy ha feláll könnyen hozzásimul a testemhez igy nem latszik annyira
2012. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat megnyugodtam! :D
2012. júl. 4. 09:18
 7/7 bence150 válasza:
nekem csak akkor ál fel ha szexről beszélnek
2012. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!