Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van ez már egészen biztos, mondhatom! Fürdéskor próbáltam hátrahúzni lankadt állapotba, hátra is bírnám, nem könnyen de hátra jönne. Nem fáj, nem érzek semmi fúrcsát, lankadt állapotban úgy ahogy hátrajön, jönne! De nem mertem hátrahúzni teljesen, mert olyan mintha, hogy is fogalmazzak, mintha lenne egy gyürü alatta amit visz magával, vagy egyszerüen csak vastagabb a bőr lent, mint a fitymám végén, ott egész vékony. Ezt már máskor is észrevettem, aztán ha visszatolom a helyére a fitymát, a makkra teljesen akkor látszik ez a bizonyos kis gyűrű, de aztán egy idő után eltűnik. Teljesen nem mertem hátrahúzni, mert nem tudom mi lehet, és nem tudom milyen következménye lenne a dolognak. Valami ötlet?

2015. jan. 24. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Jobb lenne, ha nem otthon kísérleteznél! Fel kellene keresned egy urológust! Mennyi idős vagy? Ha esetleg nem vagy 18, a szüleiddel is beszélned kellene!

Jól sejted, hogy fitymaszűkületed lehet és a problémát talán éppen az a szűk bőrgyűrű okozza, ami ha hátrahúzod és feszül, könnyebben észrevehető.

2015. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rakjak fel esetleg képet?
2015. jan. 24. 20:09
 3/12 anonim ***** válasza:
A többségünk itt nem orvos. Ezért jobb lenne, ha inkább szakembernek mutatnád meg! Mennyi idős vagy?
2015. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Itt senki sem orvos.Az urológusok nem itt ücsörögnek ,pontokra vadászni .Látatlanba itt senki sem mondhat véleményt .
2015. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
16 vagyok, azért kérdeztem, hogy esetleg rakjak fel képet? Az alapján tudtok valamit mondani?
2015. jan. 24. 20:30
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy se rakjál fel képet,nem kell itt élvezkedni senkinek sem
2015. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Privátba nem akarok üzengetni senkinek, köszönöm! Szóval akkor ez csak egy sima fitymaszükület? Szüleimmel nem beszéltem még, nem vagyok még 18!!
2015. jan. 24. 20:37
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg sima fitymaszűkület.

Már egyedül is elmehetnél megnézetni, de jobb lenne, ha a szüleiddel is beszélnél, mert 18 éves korodig ők felelősek érted.

2015. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Meleg vízben próbáld napi rutin részeként a fitymád tornáztatni,hàtrahúzogatni.Ha szerencsés vagy mindig kicsit könnyebben tudod majd hátrahúzni,ha pár hét alatt sincs javulàs menj el urológushoz.


14 éves kortól egyedül is el lehet menni urológushoz vizsgálatra(,csak ha műtéti beavatkozásra van szüksêg akkor kell szülői hozzàjárulás)nem kell oda szülő(csajok is egyedül jàrnak nőgyógyászhoz,de testvér,baràt is elkísérhet orvoshoz,ha kísérővel mennél akkor a váróban maradjon kint és csak esetleg vizsgàlat utàn menjen be az orvossal beszélgetni)csak meg kell nêzned mikor van rendelés,tb kàrtyát és személyit kell vinni(beutaló nem kell)

2015. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Simàn nézd meg hogy meddig bírod a fitymád hàtrahúzni.


Na mire jutottál,elmész dokihoz és ha igen egyedül vagy mással?

2015. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!