Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges hogy valakinek...

Lehetséges hogy valakinek beszőrösödjön a nemiszerve ha rosszul borotválja? Férfiakra gondolok

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Pontosan hogy érted hogy beszorosodjon? Írj privátban..
2015. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugy érted hogy a borotválás miatt erősödik a szőr?
2015. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Ahol nincs szőr, ott a borotválástól sem fog kinőni.

Az erre vonatkozó kutatások szerint a borotválkozástól a szőr amúgy sem erősödik, szóval nem kell aggódnod!

2015. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En magara a farokra gondoltam.
2015. jan. 25. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ott fog ahol előzőleg is voltak szőrtűszők
2015. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam koszonom az ertelmes valaszokat mindenkinek nyomok zoldet.
2015. jan. 25. 19:36
 7/8 vad andrás válasza:
0%

Szeretném megvétózni a tudományos tényállást,miszerint a borotválkozástól nem erősődik a szőr!Személyes tapasztalatból irom azt a tényt,hogy nem minden esetben van ez igy!

röviden leirom miért:

16 évesen elkezdtem borotválni a péniszemet és azóta a nemiszervem fele beszőrösödött ami ugyan nem gáz,mert mindig rendben tartom de gondolj(atok) bele milyen kellemetlen egy borostánál nagyobb szörre gumióvszert huzni(NAGYON FÁJÓ ÉRZÉS)

sZÓVAL VAN IGAZSÁG ABBAN HOGY ERŐSÖDIK!!

Csak nem mindenkinél van ez igy!

2015. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 glaslo1 ***** válasza:

Menj egy kozmetikushoz ahol intim szféra is működik!

Egyenletes hosszra visszavágja majd gyantázza egy "tökön szúrás félét fogsz érezni, viszont előtte megkérdi, ha dús erősnek látja ő maga javasolja a lidokainos tapaszt a művelethez azzal semmit nem érzel és 1/2 év után kezd szurkálni!-kivárod az útmutató szerinti hosszúságot és már "séróból megoldod magadnak!én így tettem, semmi gáz azóta.Kivárom amíg a barátnőm jelzi hogy szurizza az arcát vagy az intim részeit akkor ő csinálja meg!

2015. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!