Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az ilyen típusú alsónadrágokka...

Az ilyen típusú alsónadrágokkal lehet egészségügyi problémám később?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és a családban volt már heresérvvel műtött családtag. Mindig is lábra feszülős boxert hordtam, amit kényelmesnek is találok, de mindig egy számmal nagyobbat veszek, mert kicsit nagy a hátsóm és a combom :D Ezért nem feszül rám teljesen, és a heréim kb. a az alsónadrág alján megállnak, nem engedi továbbereszkedni, viszont nem is nyomja felfele, remélem érthetően írtam le a jelenséget :D.


Semmi tünetem nincs, csak elővigyázatos szeretnék lenni, köszönöm előre is a válaszokat!



2015. jan. 24. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
A feszülős gatyák nem biztositják a herék mozgását,annak a megfelelő hőmérsékleten való voltát.Nem véletlenül vannak ezek testen kivül,hisz akár a hasüregben is maradhattak volna .Nagyságukkal még csak kérkedni sem szokott senki .
2015. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ergo jó gatyákat hordok? Mivel ez alapvetően feszülős, de kicsit nagyobbat veszek...
2015. jan. 24. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szorít az a nadrág (elég laza), valószínűleg nem okoz egészségügyi problémát.
2015. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szorítja be a péniszed és a heréidet akkor nincs semmi gond. Ha mégis aggódnál akkor legalább éjszakára laza pizsamában (meztelenül) aludj.
2015. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,legalább éjszaka legyenek szabadon aludj meztelenül...
2015. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!