Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urulógián vizelet tesztnél...

Urulógián vizelet tesztnél észreveszik, ha nem a helyszínen töltöm meg a poharat?

Figyelt kérdés
Tehát viszek magammal vizeletet és a wc-n beleöntöm a pohárba. Észre fogják venni? Feltünik nekik, hogy nem "meleg"? :D

2015. jan. 29. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha azt kérik hogy frissen csináld akkor észreveszik, de elég ha otthon megcsinalod, és odaadod nekik, úgy is jó, legalábbis az én orvosomnak...
2015. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vizeletet nem az urológián veszik,még akkor sem ha baktérium

kitenyésztést csinálnak.Ez a laborban történik.

Ha úgy gondolod hogy fertőzés megállapitása miatt kérhetnek vizeletet,akár magaddal is viheted .Adják a poharat és beletöltöd.

2015. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem adtak egy üvegcsét és a WC-ben kellett belevizelni és letenni egy kis szobába, ahol a többi minta is volt.
2015. jan. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reggeli első vizeletet szoktak kérni. Szerintem a te érdeked, hogy olyan vizeletet adj, amilyet kérnek. Kit akarsz becsapni?


A végi vicc szerint még megállapítják, hogy borjaid lesznek...

2015. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Józsi bácsi elmegy a falu orvosához.


- Józsi bácsi, itt egy pohár, menjen át a másik szobába, pisiljen bele a pohárba, aztán hagyja itt az asztalon! - mondja a doktor.


Józsi bácsi meg is teszi és elmegy. A takarítónő azonban a nagy seggével leveri a poharat. Erre kiszalad az istállóba, és meghugyoztatja a Riskát, majd a poharat visszateszi a helyére. Fogja a doki, vizsgálni kezdi a mintát. Egyre jobba káromkodik, majd visszahívatja Józsi bácsit. Leülteti, körbejárja, még pálinkával is megkínálja. Az öreg egyre ijedtebben kérdezi, mi a baj.


- Józsi bácsi, én őszinte leszek, legyen erős, magának borjai lesznek.

2015. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tedd be a mikroba indulas elott, mire odaersz addigra langyosra hul
2015. júl. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!