Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az mitől van hogy sűrűbben...

Az mitől van hogy sűrűbben tör rám vizelési inger? És olyan mintha már távozna ki a húgycsőböl a vizelet. Mintha pisilni kezdenék már, folyna kifelé. De közbe meg semmi nem folyik. Meg pisilés után olyan mintha még maradt volna húgy a hűgycsőben.

Figyelt kérdés

Ezen kívül semmi más nincs. Nincs alhasi fájdalom se, semmi. Talán néha a végén van olyan hogy egy kis erőlködéssel kell rásegíteni. De nem mindig, néha.

Szerintem nem fertőzés lehet az oka. Olyan dolgot nem csináltam ami miatt valami baktérium bejutott volna. Szexuális életet nem élek.

Múlt héten hideg padon ültem, talán felfázhattam.

19/F


2015. jan. 15. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Múlt héten hideg padon ültem, talán felfázhattam."


Meg is válaszoltad magadnak a kérdést. Egy jó kis húgyúti gyulladáshoz nem kell nemi életet élni...

2015. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán.
2015. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, a fertőzéshez se kell nemi élet, se idegen wc, elég, ha nem jól mosdasz meg, nem jól törlöd ki a legszebb feled...
2015. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Fürdéssel nincs gond, meg szoktam mosni rendesen. A tisztálkodással nincs semmi probléma. :)

Lehet hogy igaza van az első kommentelőnek, hogy megválaszoltam a kérdésem. Felfáztam. Ezt elbazstam.

De azért megkérdeztem.

2015. jan. 15. 22:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem neked mondtam a fürdéses dolgokat, csak a féleértések elkerülése végett :)


Én is elbazstam októberben, leültem egy kőkerítésre. Most volt 3 hónapja, hogy kezelnek és még nem múlt el...

2015. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Remélem nekem nem lesz ilyen gond, hamar elmúlik.

4-5 évesen volt ilyesmi utoljára, de akkor fájt is, meg ilyen gennyes valami volt. Most nincs ilyen gond.

2015. jan. 15. 22:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Remélem én is, drukkolok :)

Nekem nem gennyes, meg semmi, már minden lyukon benéztek, mindenféle laborvizsgálat, tenyésztés volt, és még mindig nincs meg az oka.

2015. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én is drukkolok neked, hogy elmúljon.

Ha nem múlik akkor lehet hogy elnézek a dokihoz.

2015. jan. 15. 23:00
 9/12 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy nekem nem múlik. :D
2015. jan. 15. 23:01
 10/12 anonim ***** válasza:

:D

Köszi! És jobbulást akkor mindkettőnknek.

2015. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!