Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korán erő tipus vagyok,14-éves...

Gee D kérdése:

Korán erő tipus vagyok,14-évesen már jól látszodnak az izmaim (mellizóm, bicepsz, lábizóm stb) és az erőm is megvan. Ólyanyira hogy a barati kórombe a 16-évesek nem nyomnak le szkánderbe. Ez bajlehet a jövöre nézve?

Figyelt kérdés

#Ez engem nem zavar #söt örvendek #csak tudni szeretném
2015. jan. 29. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy?
2015. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
50-kb,ez számit?
2015. jan. 29. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Ettől semmi bajod sem lesz! A jó fizikumod inkább előny, szóval próbáld ezt megtartani a későbbiekben is!
2015. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, ez nem olyan rendkívüli fejlettség, ebből nem lesz problémád. Ha 50 kg vagy, akkor nem lehetnek olyan fejlettek az izmaid. Mondom ezt úgy, hogy veled egykorú vagyok és 60 kg (természetesen kockahassal) és még ezt is kevésnek érzem. Osztályból van példa akár 70 kg körüli srácra (neki mondjuk nincs kockahasa, de azért abszolút nem dagadt). Edzőteremben meg van egy 16 éves srác, 80 kg (előttem mérte) és kockahasa van.
2015. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagyis,még fejleszem jobban ki? (amenyire csak lehet,s amenyire tudom)
2015. jan. 29. 22:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Hány kilót elmelsz meg? Én tartásal kb 65-70-kb meg emelek!
2015. jan. 29. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy tartással? :D
2015. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úristen te se vagy nagyon izmos atol h legyomsz par gyökeret ink. megy kondiba
2015. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy?Mióta van fanszőröd,spermád?


Az korán érő biológiailag aki korán 11-12: évesen,már szőrôsődik,korán lesz spermàja(pl 12 êvesen),viszonylag magas(175-185 cm kb),mutàl stb.


Az hogy hàny kg-ot nyomsz ki az nem koránérőssêg.


Êsb50 kg-os sűly nem sok!

2015. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Arobi ***** válasza:

Szegény gyerek,előbb okosodjál ! Azután rájössz.Nem bántani akarlak,de a te korodban az a legfontosabb még. Az izmaidnak örülj,nem lesz baj nyugi,sőt, tetszeni fog mindenkinek fiúknak,lányoknak,idősenek,öregeknek ! Ennek örülsz ?

De a helyesírást gyakorold,mert pocsék,tehát igen, inkább tanulj sokat,az több jót tesz neked az életben. Persze megpróbálhatsz Arnold Schwarczenegger lenni,hátha sikerül. De ő melette sokat is tanult,az agyát is edzette,nemcsak a testét. Hasznos a válasz ? Rb.

2015. febr. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!