Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátomnak (24) fitymaszűkül...

A barátomnak (24) fitymaszűkülete van. Csak a műtét jelent megoldást?

Figyelt kérdés
Ha műteni kell, akkor miből áll egy ilyen műtét? Meddig kell a kórházban maradnia? Mennyire veszélyes?
2008. aug. 21. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
igen.De ez mitt nem kell aggódni csak körülmetélik.Egy darab bőrt vágnak csak le és annyiban fog különbözni hogy a fitymáját ernyedt állapotban sem fogja fedni a bőr
2008. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyire a zavaró a dolog neki. Nekem is az van (31 vagyok), élvezem a szexet, gyermekem is van, egyáltalán nem befolyásolja az életemet.

Szóval először is megfontolandó, hogy szükséges-e egyáltalán. Persze ha fájdalmat okoz, akkor természetesen indokolt lehet. (bár akkor már rég megműtötték volna)

Maga a műtét nem egy nagy durranás állítólag, csak én nem akartam körülmetéltetni magam. A nejem, pedig pont így szereti. :-)

2008. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én párom volt műtéten, 6 hét a teljes gyógyulás! Őmagánkórházban volt, ott 50.000 ft, a műtét után 1 órátmégott maradtunk, hogy mindenoké-e, és haza is jöhettünk. Egyébként maga a műtét 20perc kb. Előtte kap érzéstelenítőt, a párom szerint az sem fájt! Pedig férfi ugye, és nyávog, ha ilyen dolog van, de akkor nagyon hősiesen viselkedett. :)

Nem kokázatos, nem veszélyes, érdemesmihamarabb megcsináltatni! Mert az lehet a veszélyes, ha nem csináltatja meg! Ha egyszer hátrahúzódik a fityma, és nem tud visszajönni, -na, ha így járnátok, azonnal ambullancia!

2008. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére van más megoldás.... nekem sajnos a körülmetélés jutott és rengeteg problémát okoz :(((
2009. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
legalább zsidónak fogják hinni és felvehetik valami banki melóra vagy akár ügyeskereskedönek is feltüntetheti magát
2010. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem vettem észre, hogy bárminek is kiadhatom magam, azon kívül, hogy el van cseszve a farkam, gratulálok kedves utolsó, sok eszed van
2010. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!