Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merev állapotban van egy szűk...

Merev állapotban van egy szűk gyűrű a péniszemen hátramegy a bőr teljesen de egy ilyen szűk gyűrű képződik a bőrön, hogy lehet ezt eltávolítani (körülmetélés kizárva)?

Figyelt kérdés
hallottam ilyen szteroidos krémről is ez mennyire hatásos?
2015. febr. 1. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Picit bemetszi az orvos és megszűnik a feszülő gyűrű. De esetleg Te magad is tágítgathatod.
2015. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez nem jár bőrveszteséggel? egyébként ment a zöld:)
2015. febr. 1. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon enyhe szükület miatt lehet.A kenőcs csak nagyon fiatalkorban ér valamit .Ilyenért nem metélnek körbe .

A fékre sem árt oda figyelni,lehet hogy az miatt nem lehet tovább húzni .

2015. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az már megvolt műtve 4 hete egyébként ennek a bemetszésenek mennyi a gyógyulási ideje meddig nem sexelhetek mert már barátnőmmel így is 4 hete nem sexeltünk és nem hiszem h jót tenne még 4 hét
2015. febr. 1. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem biztatlak. Hat hét a teljes gyógyulás! Miért kell egyből? Talán fáj is? Várd meg amíg az előző meggyógyul és egy nagy szex, és utána menj vissza.
2015. febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 miki0888 ***** válasza:
A szteroidos kenőcsöt ( flucinar) elfelejtheted, az tényleg babajáték! Lehet att is relatív szűkületed, hogy most műtöttek, de ha nem múlik akkor plasztika
2015. febr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
áá nem ez a gyűrű már megvolt csak azthittem a fék szorítja a bőrt körbe
2015. febr. 4. 17:00
 8/9 A kérdező kommentje:
de ez a bemetszés mivel jár? mert ha nem jár bőrveszteséggel belemegyek csak ne legyen ott. Ja és mennyi a gyógyulási ideje?
2015. febr. 4. 17:00
 9/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nem szép a bemetszés. Mármint ha elképzeled ez olyan lesz, hogy megvágja a doki, és lesz ott egy vágás a fitymádon. Ott fog lógni. Szerintem nem lenne szép látvány. rajtam most végeztek 2 napja teljes körülmetélést. 1 éve pedig fékműtétem volt. Nekem is ilyen gyűrű volt amikor hátra húztam, nem láttam más megoldást.
2015. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!