Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez körülmetélés vagy nem muszáj?

Ez körülmetélés vagy nem muszáj?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy alaphelyzetben nincs semmi gond, viszont ha teljesen hátrahúzom a fitymám a makk mögé, akkor az egy ilyen gyürűszerűen szorító karikát képez. A probléma több felől van mert olyankor ha ott hátul van akkor a magömlés is fájdalmas ha úgy csinálom, hogy nem húzom le mögé akkor nincs semmi baj. Illetve azt vettem észre, hogy a fitymafék is mintha feszülne, elképzelhető, hogy az a fő probléma, hogy annak a rövidsége miatt nem tud a fityma rendesen hátramenni és azért képez a perem alatt egy gyűrűt?

2014. máj. 15. 02:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem elképzelhetetlen, de az is könnyen lehet, hogy egyszerre van fitymaszűkületed és rövid féked! Mutasd meg egy orvosnak! Mi látatlanban csak tippelni tudunk az esetleg szükséges beavatkozásokkal kapcsolatban!
2014. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is hasonló volt, viszont Én egyértelműen tudtam, hogy a fék az. Mikor hátrahúztam nagyon feszült, szinte vágott a fék, és ezért ha teljesen végighúztam a fitymát totálisan befeszült a makk alá. Érdemes orvosnak megmutatni. Mint mindenkinek, neked is javaslom, hogy jó nevű szakorvost keress fel, ha pénzed engedi.
2014. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nekem vágni nem vág, csak látom, hogy teljesen megfeszül, illetve érintésre is teljesen feszes.
2014. máj. 15. 20:32
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
mindenképpen menjél el urologushoz vele,az is lehet hogy a fitymafékeddel van baj,lehet az rövid,akkor azt csak átvágják,az orvos megvizsgál és kérhetsz időt hogy átgondold a lehetőségeket.De semmiképpen nem kell metélni,csak súlyos esetekbe.Menj el dokihoz ő megmondja mi a baj.Ha mégis fityma szükületed lenne,akkor van fityma és z plasztika,bemetszés is,ekkor csak a szükületen lazítanak vágással,de nem távolítják el a fitymád egy részét,mint metélésnél.
2014. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
51%
menj urológushoz aztán ha levágják, semmi gond nem lesz, megy minden simán ... de ez csak az én véleményem persze
2014. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
En semmikeppen nem ajanlom a teljes korulmetelest, nekem csak rossz tapasztalatom van vele. Barmi egyeb, civilizalt eljarast probalj, jo orvossal, lehetoleg ne SZTK-hentessel.
2014. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
29%

hogy civilizált? hát épp azt próbált találni ...

mi a baj a metéléssel? egyszer mindenki életében eljön a férfivé válás pillanata, tehát nem értem. de hogy jártál vele rosszul?

2014. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
33%

A ferfive valas Magyarorszagon, meg az egesz kozep-europai regioban nem fugg ossze szervek csonkolasaval, mivel ez nem Afrika.

Ronda, cikkcakkos vagas, rossz heg, kiszarado makk, borhid, stb.

Minden problema megvan kb, ami elojohet ez utan a barbar mutet utan.

2014. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
43%
A körülmetéléls szerintem is férfias, egészséges, könnyen, fájdalommentesen elvégzett rutinműtét aminek rengeteg haszna van és nem csak a férfi számára, hanem a barátnőjének vagy feleégének is jót tesz vele, ha megcsináltatja.
2014. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
52%
én is ezt mondom. és pont a problémák elkerülése miatt ajánlatos alaposan megnyúzatni a szerszámot, nem pedig csak éppen hogy a makk alatt legyen a bőr, mert úgy akkor elkerülöd azokat, amiket szoktak ellenérvként emlegetni (bőrhíd stb). ha megnézel képeket, azokon ugyan nincs semmi gond, akik rendesen meg lettek metélve és nem csak ímmel-ámmal. és bizony, a párjának is előnyös, neki meg egyértelműen egészséges.
2014. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!