Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A hónaljamban begyulladt az...

A hónaljamban begyulladt az egyik mirigy, volt már vaalaki hasonló helyzetben, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Piros pukli, magja bőr alatt van, valószínűleg dezodor miatt van, de csak találgatok. Közben el olvastam egy hasonló kérdést és válaszait, remélem engem nem kell megvágni.
2010. aug. 29. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem volt, de anyukámnak igen...és sajnos vágni kellett. De azt mondta, hogy nem fájt, és egyeltalán nem vészes. Tényleg csak egy kis vágás. Fordulj orvoshoz, ő elmondja mi a teendő.

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2010. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, csak ez azért kellemetlen, mert holnap este repülök Egyiptomba, aztán nem akarok vágásokat magamon nagyon. De az se jó, ha egy hétig ott sajog végig. Oh jaj tervezőm...
2010. aug. 29. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 csomó volt az egyik hónaljamban. Úgy vettem észre, hogy fájt a hónaljam. Nekem nyirokcsomó volt, és mivel 3 nap alatt elmúlt, nem mentem orvoshoz. De nem úsztam meg ennyivel, 2 hónapig lappangott bennem a betegség, 8-10 napig tartó hőemelkedéseim voltak, majd 2 hónap után ledöntött a lábamról. Állandó hőemelkedés, köhögés 4 hónapon át. Hosszú sztori, még mindig nincs vége, amúgy azért is húzódott nekem el, mert atípusos tüdőgyulladásra nem jó akármilyen antibiotikum, és nekem nem ismerték fel. De ahogy megkaptam a megfelelőt, elmúlt a hónaljfájás is, a hőemelkedés is, igaz 1 hónapig szedtem a gyógyszert. De a köhögés nem múlt el egészen, szóval valószínű refluxos is lettem, amire más tünet is utal. Tüdőrákom nem igen van, egyrészt tüdőgondozóban többször is voltam, meg az szerintem január óta már elvitt volna, de legalábbis fogynék, szóval utolsó tippem a reflux...


Csak utalni akartam rá, hogy más oka is lehet ilyen csomóknak a hónaljban, de lehet begyulladt szőrtüsző is.

2010. aug. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!