Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűlület kezelése házilag?

Fitymaszűlület kezelése házilag?

Figyelt kérdés

Kb. a makkom feléig jön le a fitymám, tornásztatással lehet rajta javítani?

23F



2015. febr. 15. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Merev állapotban megy le a feléig?
2015. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, mereven. Ha sokat "játszok" vele, akkor néha 2/3-ig is lemegy.
2015. febr. 15. 19:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát eléggé elkéstél, jól elhanyagoltad a szűkületedet. Fürdéskor jó meleg vízben próbálkozz nyújtani. Jó ha előtte kb fél órával jól bekened babaolajjal. Ha kis időn belül nem tapasztalsz lényeges javulást irány az orvos. Vagy jobb lenne már holnap.
2015. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért vagyok bizakodó, mert mióta jobban játszogatok vele, azóta nagyon sokat tágult. Viszont most már kb. 2 hónapja nincs változás, ezért gondoltam, hátha van valami célirányos gyakorlat.
2015. febr. 15. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:
A fitymafékeddel minden rendben van? Nekem azzal volt bajom ami miatt nem tudtam rendesen hátrahúzni a bőrt.
2015. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azzal minden rendben, itt a fityma a gond, mert szorul
2015. febr. 15. 23:47
 7/10 anonim ***** válasza:

legegyszerűbb ha elmész urológushoz. Ő megmondja pontosan mit kell csinálnod, és így már nem kell neked találgatnod.

Persze kellemetlen meg minden, de utána majd jobban érzed magad, hidd el. Aztán meg ha van egy hely ahol egyáltalán nem kell szégyellősnek lenni, az az urológus.

2015. febr. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
helo, én leegyeztem egy időpontot egy magánurológussal. Igaz hogy 100km-t utaztam, meg a beavatkozas is 250 € volt. De megérte.
2015. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Van hogy segít a meleg vízes tágítás,fityma tornáztatás.


Urológushoz csak tb kártya és személyi igazolványt kell vinni,ha rászánnád magad.

De vigyázz velük,mert nem olyan súlyos a szűkületed hogy metêlni kelljen,de sok doki metêlés párti,így ha ezt javadolná érdemes megmondani neki ez az amit el akarsz kerülni.


Menj el dokihoz,mert lehet hogy ír fel próbaként szteroidos kenőcsöt.

2015. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Házilag ?

Vágódeszka, előrehúz, kínai csodapenge nyissz, maradék visszahúz, ferrobond pillanatragasztó.

Javaslatom : inkjább ne házilag !

2015. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!