Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Candida gomba okozta enyhe...

BeginnerWorker kérdése:

Candida gomba okozta enyhe fitymaszűkület a gombás gyulladás kezelése után el fog múlni?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, eddig semmilyen ilyesféle panaszon nem volt, most antibiotikumot kellett szedjek (Augmentin-t) és a makkomon-fitymámon piros foltök jöttek elő. a Figyma pereme pedig kiszáradt / hámlott.

A Doki Candidát diagnosztizált és Canestennel / boraxos kenőccsel kezelés javasolt. A fityma kiszáradása miatt nem tágul kellőképp és nyugalmi állapotban probléma nélkül, de merev állapotban nagy kínok árán lehet csak hátrahúzni ( EZELŐTT EDDIG SOSEM VOLT EZ NEHÉZKES )

A kérdésem lényege tehát az lenne, hogy a Canesten kezelés végére a fitymám visszanyeri e újra a rugalmasságát vagy így marad és enyhe fitymaszűkületem lesz amit valószínüleg műteni kell majd ?

Válaszaitokat előre is köszönöm !



2014. dec. 30. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az Augmentinnek ez nagyon gyakori mellékhatása.
2014. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen , már elfogadtam én is és azon vagyok, hogy minél hatékonyabban kezeljem !

De ha most szűkké vált a fitymám emiatt( nem nagy mértékben ), akkor az is marad utána? vagy a gomba távoztával a rugalmasság is visszatér?

2014. dec. 30. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden rendbe lesz ha elmegy a gomba
2014. dec. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem , mert nem szivesen néznék szembe egY maradandó fitymaszűkülettel :/
2014. dec. 30. 10:48
 5/5 anonim válasza:

Most enis ebben szenvedek sajnos

21f

Körülbelül mikor mulott el a candida?

Es utanna normálisan lejött a bőr?

2020. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!