Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafékműtét után?

Fitymafékműtét után?

Figyelt kérdés

Hallottam olyanokat, h valakinek műtét után a fityma hátul van, és csak a varratok kihullása után lehet a makkra visszahúzni.


Nos nekem ma volt, de nincs hátrahúzva a fitymám. Ez akkor orvosoknál eltérő?


Meg a pisilés az fájdalmas? Illetve kívülről érheti víz a fitymát? (Nem tudtam megkérdezni, mert amikor eljöttem már nem volt ott a doki, de holnap úgyis megyek vissza a zárójelentésért)


Köszi!



2015. febr. 18. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem is kell hátra húzva tartani.Olyanról is tudok ,műtét után a doki azonnal húzta is rá .Még be sem kötötte .

Kamilla teában áztasd naponta 3 x legalább 10 percet

Betadine oldattal fertőtlenitsed .

Jobbulást !

2015. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oks nekem is rögtön visszahúzta, és nincs is bekötve. Majd borogatom persze, de azért hnap őt is megkérdezem. Köszi!:)
2015. febr. 18. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
a kamilla tea tényleg jó rá ,áztasd :)
2015. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz fájdalmas a vizelés ettől. A seb nagyjából 7 napig nagyon érzékeny, amit főleg tisztításnál zavaró. Utána pedig értelemszerűen egyre jobb.


Kitartás addig! :)

2015. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Téged sem metéltek rendesen körül.
2015. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ki mondta h körülmetéltek... és amugy víz érheti? mert sok helyen olvastam h elején nem, de nekem a doki csak annyit mondott h mossam meg mindig vízzel, de nem kell semmi kenőcs se kamilla
2015. febr. 19. 20:22
 7/7 anonim válasza:

Nincs hátul a fityma, miért lenne? Normál állapotba visszaáll rögtön műtét után.


Pisilés akkor lehet fájdalmas, ha ráfolyik a sebre. Töröld meg rögtön wc papírral és akkor nem folyik rá.


Nekem is azt mondta a doki, h mossam le a váladékot a sebről vízzel, úgyh nem csak érheti, hanem érnie is kell!

2015. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!