Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexeltem fitymafék műtét...

Szexeltem fitymafék műtét után 5 héttel és egy pöty de tényleg csak egy pötty vér kijött a fékből egy ponton most akkor megint műteni kell vagy mi lesz meggyógyul magától?

Figyelt kérdés
csak egy piros pont látszik de egyáltalán nem jött vér csak egy pöty
2015. febr. 17. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem te írtad ki az alábbi topikot is a múltkor?

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..

2015. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de én de már megtettem és ez történt
2015. febr. 17. 11:26
 3/14 A kérdező kommentje:
mondom egy ponton kijött egy pötty vér és ott van az a piros pont a féken
2015. febr. 17. 11:27
 4/14 A kérdező kommentje:
tehát nem sepp jött hanem egy pötty olyan kicsike hogy szinte semmi de akkor is aggaszt
2015. febr. 17. 11:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Talán ez varrat helye volt.Ezen nincs mit műteni .
2015. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
meg sexközben amikor kőkeményre merevedtem fájt is a fék nem tudom jól csinálták ezt meg egyáltalán vagy még mindíg rövid mert mintha feszülne
2015. febr. 17. 11:29
 7/14 anonim ***** válasza:

Teremtés koronái... :)

Kicsit használd az agyad, (nem vagy már gyerek, elvileg) ez nem ilyen bonyolult amennyit lihegsz rajta.

Ami nem megy, nem kell eröltetni, nyilván még várni kell a minőségi szexhez, hogy mindkettőtöknek igazán élvezetes legyen.

Ha a nő nem tud várni, akkor meg húzzon a... ( de komolyan)


Leírom mi kell valójában a nőknek:

_Odafigyelés, valós, hogy tényleg csak rá figyelj, bármit is akar közölni, de akkor érzi, hogy fontos neked

_Meghittség, ez megy szex nélkül is


Ezekkel lehet pótolni a nemi élet hiányát, a nők a szex által sokszor az érzelmeket várják, az odafigyelést, biztonságot, meghittséget...


Amúgy meg legyél kreatív, rengeteg módja van, hogy kielégítsd...testileg is

És nőként mondom, a

2015. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor már bocs, de ha csak ennyi eszed volt, hogy megcsináltad magadnak a bajt, akkor is, ha te azt pontosan tudtad, hogy be fog következni, mégis megtetted, akkor úgy kell! Megérdemled a sorsod, ha voltál ennyire felelőtlen, és nem utolsósorban hü lye!


Meg most őszintén...mit jössz ide ri nyálni hogy jó-e, mi lesz, meg ilyenek, ha úgyse hallgatsz az okosabbak véleményére, hanem mész a magad hülye önfeje után? De most komolyan! Akkor minek jössz ide, és írsz ki kérdést?

Ennek így semmi értelme nincs, amit csinálsz


Lassan már azt sem tudom melyikőtöket sajnáljalak jobban, téged, mert a barátnőd nem képes várni, míg a pasija meggyógyul, vagy inkább a barátnődet, mert egy ekkora balf @szt fogott, ki, aki ennyire felelőtlen, mint te!


Ha volt eszed megcsinálni magadnak a bajt, akkor legyen kitartásod egy szó nélkül vállalni a felelősséget is miatta, mert az ilyen ember a szememben nem férfi!

2015. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ezzel nem megyek sokra azért csináltam mert aztmondták 4 hét után mehet a sex és ez már 5 hét is volt gondoltam akkor csak nem lesz baj sajna nincs orvosi diplomám
2015. febr. 17. 23:55
 10/14 A kérdező kommentje:
akkora nagy baj végül is nem történ kijött egy pötty vér csak gondolom megkérdem ilyenkor mi a teendő be e gyógyul -e magától
2015. febr. 17. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!