Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges lenne valahogy...

Lehetséges lenne valahogy csökkenteni, netalántán még meg is állítani a szőr/szakállnövekedést?

Figyelt kérdés

Ugyanis engem felettébb irritál - főleg alvásnál - a borosta, ami nálam már kb. 3/4 nap alatt megjelenik, és reggel ismét borotválhatom újra magam.


Nagyon irritál az egész, és szerintem a bőröm is ettől van ki teljesen (száraz, hámlik, sebesedik, errodálódik, stb.)

És többek között nem is értem, miért ennyire makacs az ember néhol (pl. itt) idióta szervezete, amikor már kb. 1000 éve nincs szüksége az embernek. (a szakáll egyébként sem fogja úgy megkötni a hőt, hogy ne fázzak, szóval mi a franc szükség van rá)


Van esetleg valami, ismer valaki könnyen beszerezhető szert, hormonrendszer-fenyítő megoldást a probléma eszközöléséhez?!


(kizárólag magam miatt szeretném, mert TÉNYLEG IRRITÁL)



2015. febr. 18. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A szakállnövekedést nem lehet megállítani.

A bőröd szárazságának, hámlásának valami más oka lehet. Ezzel bőrgyógyászt kellene felkeresned!

2015. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"A szakállnövekedést nem lehet megállítani."


Elég baj az. Az ilyenek gondolkoztatnak el azon, milyen hülye is tud lenni néha a természet. (amit persze a mesterségesnek kell kijavítania)

2015. febr. 18. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd egyszer talán befelé nő ,és le lehet rágni .
2015. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Azt hiszem, jó lenne, ha bőrgyógyászhoz fordulnál.
2015. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És mégis pécsett hol van bőrgyógyász?!


Soha sem voltam még orvosnál amúgy, úgyhogy ott én nagyon idegen lennék.... a'sszem.

2015. febr. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!