Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikortól ajánlatos borotválkozni?

Mikortól ajánlatos borotválkozni?

Figyelt kérdés

15 vagyok és kicsit nő a bajszom.

Engem nagyon zavar, de ha most leborotválom akkor állítólag később jobban fog nőni.

Mikortól borotválhatnám le úgy hogy ne erősödjön?



2015. febr. 21. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan borotválhatod én 14 éves koromtol borotválkozom (kornero vagyok)

hát amikor kijon a borosta az ugye rovid es azert tunik olyan durvának de amikor már meg fog nőni nem lesz egyáltalán durva. Borotváljad csak nyugodtan :)



16/F

2015. febr. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Nincs meghatározva, hogy mikortól ajánlatos, ez mindenkinél változó. Én 16 és fél éves korom óta borotválkozom. Nem erősödik a szőrzet a borotválástól, csak amikor rövid, akkor erősebbnek tűnik, ahogy első is írta.
2015. febr. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar,akkor csináld meg. Ez nincs korhoz kötve
2015. febr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs korhoz kötve, ha kell, akkor kell.
2015. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szükséges, nyugodtan borotválkozz! Egy idő után úgyis elkerülhetetlen lesz! A borotválás a szőr erősségére nincs hatással. A szőr a hormonok hatására erősödik meg.
2015. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!