Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltam orvosnal es kiderült...

Voltam orvosnal es kiderült hogy hereviszerem van. Eddig is ereztem neha hogy kellemetlen de most az utobbi idoben egyre surubben szuro erzest erzek. Tudnatok ajanlani egy orvost Gyorben illetve Sopronban?

Figyelt kérdés

Igazabol maganrendelesre szeretnek mert azert ez eleg komoly ugy gondolom, ugy azert csak jobban dafigyelnek. (bizom benne) Minden egyes hozzaszolast orommel fogadok.!? Es hogy a mutet mennyire kellemetlen mennyi ideig tart mire szamitsak es mennyire kell ra parazni?

27/Fiu



2015. febr. 23. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy butaságnak ,és pénzkidobásnak tartanám ,ha ezzel magánrendelésre mennél .Magánrendelés esetén is esetén is ugyan abban a kórházban,műtőben látnak el,mint egy SZTK ás vizsgálat után .Az SZTK ban is ugyan az a doki vizsgálhat,mint magán rendelésen .Azt gondolod ott többet tud ? Bárhol is vizsgálnak meg ,a kórházban lesz a műtét .

Ott meg egy sebész fogja elvégezni,ha lesznek szabad orvosok megkérdezhetik kit választasz .Már több műtéten estem át,tudom a folyamatot.Aki ép ráér ,szoktam mondani .

Külömebb ellátásban volt részem,mit akinek fogadott orvosa volt .

Esetedre visszatérve alhasi műtét lesz,kicsi bemetszéssel .Ebben a korban már a helyi érzéstelenitést alkalmazzák inkább .A műtét durván fél órás csak.1-2 napos kórházi benn fekvésről lehet szó .

2015. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Dr.Szepesváry Győrben,a Petzben rendel van magán rendelése.Szerintem hívd fel,a vizsgàlat isbigen diszkrét nála,van külön vizsgáló ahol kettesben tudsz az orvossal lenni,a betegeknek úgy ad időpontot hogy nincs tömeg,egyedül várakozol.
2015. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mit kell ebben 2 es ben beszélgetni.Nem a töködet műtik .

Talán a mütőben is 2 esben lesztek .

2015. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ragaszkodsz ennyire a magánhoz? az SZTK ugyanazt csinálja. de te tudod..
2015. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te mindenképp csak egy eset vagy dokinál .
2015. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ên is magánhoz mennêk.


Mért ne mehetne el magán dokiho?-igaz fizetsz de normálisabban bánnak veled,korrektebbek.


Vagy irigyled hogy 7000 ft-ot kifizet magára?


Nem kell órákat várnia,tömegben.Műtétnél meg csak azok vannak jelen akik a műtéten résztvesznek.

Vizsgálatkor is úgy korrekt ha csak az van ott aki vizsgál,minek oda közönség😄


Nekem a férfiasságom de más is megér annyit hogy tuti jó kézbe legyek!

2015. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ok akkor hogy sztk vagy nem azt eldontom en de most akkor nem kell tole parazni attol fuggetlenul hogy semmin nem segit. akkor ezek szerint nem en leszek az elso.

de az fix hogy altatast kerek ha lehet egyalntalan

2015. febr. 23. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Egész korrekt volt az orvos ha csak részlegesen akar metélni,nem akar mindent egyből levágni.


De mondom nêz utánana többi lehetőségnek és kérd meg az orvost hogy részletesen mesêlj el,hogy mit fog csinálni,hogy tisztába legyél mindennel,meg hogy miket szerezzél be otthonra( betadint ajánlom műtét után,mert ez szárít és fertőtlenít is,kamilla amivel a sebet le tudod mosni,gézt),hogyan kezeld a sebet.


Ha meg tudod oldani akkor szünidőre tedd a műtétet,mert 2 hétig több kellemetlensêg lehet,házi orvossal 1 hetet lehet táppénzre kiíratni,ha szeretnél táppénzre menni,ezt is fontold meg.


A lényeg ne ülj el ezen,mert nem oldódik meg magától.


Helyi érzéstelenítővel csinálják,nem altatnak többnyire.


Bár metêlés ellenes vagyok,kivétel ha nincs más megoldás,de fontos tudnod,hogy ha komoly kapcsolatra vágysz és normális csajt találsz ,a csajod nem fogja érdekelni hogy milyen a péniszed,mert önmagadért fog szeretni,nem csak 1 testrészt,ha meg 1 éjszakás kapcsolatokra hajtasz az olyan csajokat semmi nem érdekli,csak a sex,tehát neki totál mindegy.

2015. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező ne haragudj rossz helyre ment a válaszom,nem ide szántam.


Valamelyik dokit felhívtad már?

2015. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!