Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most akkor Hív Fertőzött vagyok?

Most akkor Hív Fertőzött vagyok?

Figyelt kérdés

egyik nap sexeltem egy nővel gumi nélkül reggelre folyt az orrom és másnapra nagyon megbetegedtem rosszul voltam fejem fájt minden 3 madnapra a hideg rázott és lehet volt egy kis lázam is


viszont ilyen nyirokcsomó duzzanat meg egyebek nem jelentkeztek most csak szimplán megfáztam volna vagy elkaptam a Hiv-et?


Kérlek ne vicceljétek el mert sztem az AIDS/HIV nem vicc téma tudom lehetett volna több eszem de mostmár nincs időgép hogy visszaforgassam!


Elfogok menni vérvételre csak még nem telt el a 3 hét hogy kimutatható legyen a vírus és minden napos stresszbe vagyok azóta a hölgy váltig azt állítja ,hogy ő nem beteg de nem tudom.


2015. febr. 24. 17:25
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
igen ismerem de nem olyan rég hogy megbízhatnék benne maximálisan
2015. febr. 24. 17:43
 22/35 anonim ***** válasza:
Hát igen,nem húztál rá gumit,és felfáztál .Szerencséd van ,hogy gyors lefolyású volt .
2015. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Nembaj, egyél egy kis fahéjat. Vagy Menthos-t Colával
2015. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Kamuzol?
2015. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

nem kamuzok most miért jönnék ide trolkodni ilyennel :O ?

egyébként itt gyakorikérdéseken olvastam hogy az első pár napban jelentkezhetnek tünetek amikor a vírus bekelrül a vérbe

2015. febr. 24. 17:46
 26/35 anonim ***** válasza:
Influenzás időszak van...legyengíti a szervezetet ezért jöhet fáradtság, rossz közérzet, fejfájás, hőemelkedés...s ha sikerül legyengítenie az immunrendszert akkor jönnek a fertőzések pl torokgyulladás vagy nátha...ezen most sokmindenki átesik, az is aki nem szexel
2015. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
jól van tudom de megilyedtem hogy pont sex után jöttek ezek a tünetek már másnap
2015. febr. 24. 17:48
 28/35 A kérdező kommentje:
menthos-colával XD attól bajom lesz elvileg nem
2015. febr. 24. 17:50
 29/35 anonim ***** válasza:

Tuti nem vagy még 18 igaz?

Egyébként a gyakori kérdéseken nem kell figyelni a sok gyökérre.A 90 százaléka azt se tudja miről van szó,de már szakértőként válaszol mindene...

[link]

[link]

[link]

[link]

Ez nem hív,hanem vírus..

Amúgy meg nem kéne ennyi ésszel szexelni,már bocs.....:/

(a suliban is szokott minden évben az aids világnapján szó lenni a tünetekről,kórlefolyásról,olyankor hova szoktál figyelni?...)

17/l

2015. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
na ezekszerint 2 hét legalább mire tünete lesz lassan már benne vagyok a két hétben de most kutyabajom
2015. febr. 24. 18:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!