Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkülettel lehet...

Fitymaszűkülettel lehet szexelni, illetve azom van?

Figyelt kérdés

Nem merem megvizsgáltatni magam,hogy fitymaszűkületem van- e.Anyukámékkal sem merek beszélni róla.Alsóban az orvos mindig megvizsgált minket,de csak nyugalomban.(bocsi a hulye fogalmazasert),és mindig (gyorsan) lecsúszott.Ha hozzáérek a makkomhoz az rosszul esik(mármint nem a lelkemnek).K.b 1évig nem tornáztattam,de lehet,hogy 2.

Mostanában mindig szoktam.khm. "izgult állapotban" nem is próbáltam felhúzni(régen mindig ezt az igét használta az orvosunk)

Szóval akkor ez most fitymaszűkület?És lehet nem lehúzott fitymával szexelni?(bocsanat ujra a fogalmazasoket)

Előre is köszönöm a válaszotok.



#fitymaszűkület #Béna megfogalmazás
2015. febr. 26. 15:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és ha számít valamit 13/F
2015. febr. 26. 15:52
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Tehát az a baj, hogy merevedéskor nem tudod hátrahúzni a fitymád? Ha igen, akkor relatív fitymaszűkületed van.

Próbáld legyőzni a gátlásaidat és beszélj a szüleiddel! Meg kellene nézetned urológussal!

A fitymaszűkület szexnél később akadályozhat, fájdalmat okozhat!

2015. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,előbb akkor megpróbálom tornáztatni',ha ez sem segit,meg beszélek a szüleimmel.
2015. febr. 26. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen,okozhat gondot a szexnél,és szerintem is szükületed van,mindenképp beszélj a szüleiddel erről.
2015. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.:)

fogok

2015. febr. 26. 16:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Zarom a temat,koszonom mindenkinek a segitseget:)
2015. febr. 26. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Igen fiatal vagy így lehet hogy az otthoni fityma tornáztatas segíthet,még és ezentúl meleg vízben minden nap húzkod hátra a fitymád,de nagyon óvatosan és ezt a húzkodást akkor is folytasd ha már merev a péniszed hiszen mereven van vele baj.Ha szerencsés vagy rövid időn belül azt veszed észre hogy mindig kicsit hátrébb tudodna fitymád húzni és nem feszül,fáj ekkor.


Ha nem válik be urológushoz kell menni,egyedül 14 éves kortól már el lehet menni ,csak tb kártyát,szemêlyi igazolványt,ha még nincs diák igazolványt kell vinni.Neten a rendelési időt meg lehet nêzni.


Ha kísérővel,szülővel,idősebb baráttal,testvérrel bárkivel mész orvoshoz,akkor jobb megbeszêlni hogy a váróba várjanak meg és orvosi vizsgálatra egyedül mehesse be az urológushoz és csak vizsgálat után menjen be az orvossal beszélni a szülőd.Elég ciki lenne ha előttük vizsgálgatnának,ahhoz már nagy vagy.

2015. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!